Нерухомість та земля Автор: RomanK Друкувати

В Україні оживилася "іпотека" в Україні

 • Джерело: ubr.ua.  → Ключові теги: іпотека

  Кредитування купівлі житла помітно пожвавилося в 2017 році і на початку 2018 року.

  3755_1473592928_1112.jpg (39.31 Kb)


  Про це свідчить інформація Національного банку, опублікована в звіті про фінансову стабільність.

  Кредитування купівлі житла зростає в першу чергу завдяки партнерським програмам банків і забудовників, за якими українці можуть отримати пільгові ставки. Згідно з аналізом НБУ, нове кредитування зосереджено у вузькому колі банків. На 24 банки припадає близько 90% обсягу іпотечних кредитів.

  Торік 15 з цих 24 банків надавали населенню кредити на купівлю, будівництво або ремонт нерухомості. За весь 2017 рік було видано іпотеки на суму 1,48 млрд грн, це на 62% більше, ніж роком раніше.

  У першому кварталі 2018 року обсяг нових кредитів зріс в 4 рази і склав 565 млн грн. Кількість договорів зросла майже втричі. При цьому понад 80% обсягів нового кредитування припадає лише на 5 банків.

  Середній розмір кредиту в минулому році становив 531 тис. грн, а на початку 2018 року – 552 тис. грн. Ставка по іпотеці становить 18-24% річних. Максимальний термін в більшості банків становить 20 років, а в деяких фінустановах – 25-30 років.

  Зазначимо, за версією авторитетної премії FinAwards2018, кращою кредитною карткою для масового сегмента визнано картку «Максимум» від Альфа-Банку з безкоштовним обслуговуванням, Кешбек до 5%, і 0% розстрочення при оплаті покупок карткою по всьому світу. У нашому спеціальному сервісі можна дізнатися докладніше про картку і при бажанні замовити її всього за кілька кліків.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні
Гаджети для здоров'я стають все більш популярними в Україні.
Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми