Нерухомість та земля, Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

В українців почалися юридичні проблеми з купівлею/продажем нерухомості

 • Джерело: ubr.ua.  → Ключові теги: нерухомість

  Нацбанк вимагає від підопічних активніше відкривати клієнтам рахунки умовного зберігання (ескроу). У телеграмі №57-0009 / 35264 НБУ повідомив про численні скарги людей, у яких виникають проблеми з купівлею/продажем нерухомості, операції з якими підлягають нотаріальному оформленню. Оскільки юристи відмовляються відкривати депозити нотаріуса і проводити за їх допомогою операції для клієнтів.

  0405_1473592928_1112.jpg (39.31 Kb)


  Чиновники впевнені, що гідною заміною депозитам нотаріуса, які так і не стали популярнмии при оформленні угод з нерухомістю, можуть стати горезвісні рахунки ескроу.

  «За рахунок умовного зберігання (ескроу) виконуються виключно операції з зарахуванням банком отриманих від власника рахунку та/або від третіх осіб грошових коштів, які при появі обставин, визначених договором рахунку умовного зберігання, призначені для перерахування бенефіціару, а також для операцій по перерахуванню таких коштів бенефіціару або поверненню їх власнику рахунку відповідно до умов рахунку умовного зберігання», – йдеться в вищевказаній телеграмі.

  У ній НБУ двічі підкреслив, що ескроу рахунки дозволяють проводити операції з купівлі-продажу нерухомості. І в кінці наполіг на тому, щоб банки передали їх роз’яснення в свої підрозділи на місця для практичного застосування.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні
Гаджети для здоров'я стають все більш популярними в Україні.
Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми