Нерухомість та земля, Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

В українців почалися юридичні проблеми з купівлею/продажем нерухомості

 • Джерело: ubr.ua.  → Ключові теги: нерухомість

  Нацбанк вимагає від підопічних активніше відкривати клієнтам рахунки умовного зберігання (ескроу). У телеграмі №57-0009 / 35264 НБУ повідомив про численні скарги людей, у яких виникають проблеми з купівлею/продажем нерухомості, операції з якими підлягають нотаріальному оформленню. Оскільки юристи відмовляються відкривати депозити нотаріуса і проводити за їх допомогою операції для клієнтів.

  0405_1473592928_1112.jpg (39.31 Kb)


  Чиновники впевнені, що гідною заміною депозитам нотаріуса, які так і не стали популярнмии при оформленні угод з нерухомістю, можуть стати горезвісні рахунки ескроу.

  «За рахунок умовного зберігання (ескроу) виконуються виключно операції з зарахуванням банком отриманих від власника рахунку та/або від третіх осіб грошових коштів, які при появі обставин, визначених договором рахунку умовного зберігання, призначені для перерахування бенефіціару, а також для операцій по перерахуванню таких коштів бенефіціару або поверненню їх власнику рахунку відповідно до умов рахунку умовного зберігання», – йдеться в вищевказаній телеграмі.

  У ній НБУ двічі підкреслив, що ескроу рахунки дозволяють проводити операції з купівлі-продажу нерухомості. І в кінці наполіг на тому, щоб банки передали їх роз’яснення в свої підрозділи на місця для практичного застосування.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

ЗМІ назвали годинний заробіток зірок та мільярдерів ЗМІ назвали годинний заробіток зірок та мільярдерів
Лідером виявився глава компанії Amazon Джефф Безос. За годину він заробляє близько чотирьох з половиною мільйонів доларів.
Xiaomi випустить смарт-браслет Xiaomi випустить смарт-браслет
Смарт-браслет Xiaomi Mi Band 3 став хітом продажів, ледь з’явившись на ринку. Однак незважаючи на всі переваги новинки, багатьом користувачам не виста...
Рейтинг найпопулярніших браузерів у світі Рейтинг найпопулярніших браузерів у світі
Найпопулярніший мобільний браузер Google Chrome. Ним користують майже 55% осіб.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми