Нерухомість та земля Автор: RomanK Друкувати

Українцям дозволять легалізувати свої приватні та дачні будинки

 • Джерело: replyua.net.  → Ключові теги: нерухомість, податки

  В Україні почала працювати будівельна амністія для приватних і дачних будинків, які були побудовані без спеціальних документів.

  1470_82d4300d9ac4ef0c02404a1c623c6d.jpg (68.65 Kb)

  В силу вступає наказ Мінрегіонбуду про затвердження порядку обстеження та прийняття в експлуатацію таких будинків. Українці вже можуть починати готувати документи, щоб узаконити все самовільні споруди.

  Як зазначили у відомстві, будівельна амністія буде поширюватися на об'єкти незначного класу наслідків: споруди та будівлі сільськогосподарського призначення, які були побудовані до 12 березня 2011 року, а також на індивідуальні садові, житлові, дачні будинки площею менше 300 квадратних метрів, господарські будівлі та споруди площею менше 300 квадратних метрів, побудовані в період з 5 серпня 1992 року по 9 квітня 2015 року. Щоб легалізувати такі об'єкти нерухомості, від громадянина необхідні наступні документи: звіт про проведення технічного обстеження, один екземпляр заповненої декларації про готовність об'єкта, а також заяву про прийняття об'єкта в експлуатацію.

  Крім того, будуть потрібні копії документа, що посвідчує право власності чи користування земельною ділянкою, на якій розміщений об'єкт, копії технічного паспорта з відміткою про можливість розміщення і безпечної експлуатації об'єкта. Крім того, місце розташування об'єкта має бути повністю узгоджено місцевими органами архітектури і містобудування.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні
Гаджети для здоров'я стають все більш популярними в Україні.
Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми