Нерухомість та земля Автор: RomanK Друкувати

Історичні будівлі Києва можна взяти в оренду за одну гривню

 • Джерело: ubr.ua.  → Ключові теги: нерухомість

  Влада Києва хоче запустити програму порятунку покинутих і аварійних будівель, які представляють собою пам'ятки архітектури.

  2715_1553317293_picture2_sud-vernul-gosuda_344170_p0.jpg (59.3 Kb)


  Зокрема, влада запропонувала здавати аварійні будинки в оренду терміном на 49 років за ставкою 1 гривня на рік. Однак інвестор, який бере будівлю в оренду, повинен буде повністю його відреставрувати. У список культурної спадщини входить 701 будівля в Києві. 74 будівлі знаходяться в аварійному стані.

  Влада зізнається, що вони не мають коштів для реставрації, а в таких будівлях дуже часто стаються пожежі, після чого на їх місці будують хмарочоси. Влада хоче покласти край такому беззаконню. Якщо інвестор візьме в оренду будівлю за одну гривню в рік, він буде зобов'язаний за 5 років провести реставрацію та капітальний ремонт, але влада може додати ще один рік, якщо для цього будуть причини. Влада віддасть перевагу тим інвесторам, які готові вкласти в проект рекордну суму за 5 років. І якщо інвестор виконає взяті на себе зобов'язання, в наступні 44 роки він буде платити за оренду будівлі всього одну гривню в рік.

  Якщо інвестор порушить правила оренди, влада може розірвати з ним угоду. За словами ініціаторів цієї програми, повна оренда протягом перших п'яти років буде стимулювати підприємців виконувати всі умови договору. Поки ще влада столиці не визначилися зі списком об'єктів, які потрібно терміново здати в оренду.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Рейтинг найдорожчих брендів світу Рейтинг найдорожчих брендів світу
У агентства Kantar Millward Brown вийшов щорічний рейтинг найдорожчих брендів світу – BrandZ Top 100 2020. У списку вперше з’явився TikTok, обігнавши ...
Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій
Як підняти собі настрій? В час пандемії коронавірусу, як показують соціальні дослідження, рівень щастя в українців різко впав, а все тому, що від нас ...
Sony анонсувала продажі PlayStation 5 Sony анонсувала продажі PlayStation 5
Японська компанія Sony презентувала ігрову консоль нового покоління PlayStation 5.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми