Нерухомість та земля Автор: RomanK Друкувати

Росіяни можуть позбутися своєї нерухомості в Криму

 • Джерело: replyua.net.  → Ключові теги: Крим, нерухомість

  З того моменту, як Крим окупувала Російська Федерація, ціни на житло в деяких районах виросли в три рази. Багато місцевих жителів уже не можуть купити собі нерухомість за такими цінами. Причиною всьому - цікавість громадян "материкової" Росії до нерухомості на півострові. Однак, потенційним покупцям нерухомості слід бути обережними: з-за невизначеності в правовий статус півострова можна втратити право на свою нерухомість, куплену в Криму. Темп зростання цін за квадратний метр нерухомості в Севастополі і Криму знаходиться на першому і другому місцях за Росії: вартість за 1 кв.м. виросла на 30 і 29 відсотків за рік відповідно. У перший раз ціни виросли в 2014 році, коли ще був мораторій (заборона) на покупку нерухомості росіянами. Потім ціни зросли в 2,5-3 рази.

  4782_____14644_729x547.jpg (61.32 Kb)


  Однак, через кілька місяців ціни впали приблизно на чверть, адже йшов процес юридичної перезавантаження, покупці оформляється не договори купівлі-продажу, а договори намірів і попередні договори, оскільки правова база була ще недостатньо розроблена. Через кризу осені 2014 року буму покупок нерухомості не відбулося. А програми іпотечної підтримки, які були запущені в основній частині Росії в 2014-2015 роках, в Криму заробили тільки в 2016 році.

  Згідно зі статистикою - абсолютна більшість угод з нерухомістю доводиться на покупців з інших регіонів Росії. Багато хто купує житло, щоб влітку їздити на відпочинок. Однак, є безліч інвесторів, які купують нерухомість для здачі в оренду або подальшого перепродажу. Також, є ті, хто хоче перебратися в Крим на постійне місце проживання. Агентства нерухомості мають справу з покупцями з Казані, Москви і Санкт-Петербурга. Останні - москвичі і петербуржці купують квартири без розбору, на емоціях. Їм важливий сам факт того, що житло буде знаходитися біля моря. Однак, ринок вторинного житла в Криму неоднорідний: у багатьох будинках немає газу або центрального опалення.

  Але, ці проблеми не є настільки серйозними на тлі проблем з правовим статусом Криму. Адже згідно з резолюцією ООН від 2014 року, Крим досі належить Україні. Внаслідок цього, власники нерухомого майна можуть його позбутися раптово, остаточно і безповоротно. Так виходить, оскільки операції з нерухомістю не були зареєстровані українською стороною. «Відпрацьовує свій порядок»: Росіяни обурилися постом відомого кримського блогера.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google Chrome ввів нове оновлення Google Chrome ввів нове оновлення
Google оголосив, що незабаром почне попереджати користувачів Chrome про “небезпечні” завантаження, що є першим кроком у плані повного їх блокування.
В Україні хочуть розблокувати В Україні хочуть розблокувати "Вконтакте" та інші російські сайти
На офіційному сайті гаранта Конституції української держави була опублікована петиція щодо відновлення роботи всіх інтернет-сервісів компаній Російськ...
Рейтинг смартфонів з найсильнішою Рейтинг смартфонів з найсильнішою "начинкою"
Сайт Antutu опублікував свої два щомісячні рейтинги найпотужніших Android-смартфонів.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми