Нерухомість та земля Автор: RomanK Друкувати

Росіяни можуть позбутися своєї нерухомості в Криму

 • Джерело: replyua.net.  → Ключові теги: Крим, нерухомість

  З того моменту, як Крим окупувала Російська Федерація, ціни на житло в деяких районах виросли в три рази. Багато місцевих жителів уже не можуть купити собі нерухомість за такими цінами. Причиною всьому - цікавість громадян "материкової" Росії до нерухомості на півострові. Однак, потенційним покупцям нерухомості слід бути обережними: з-за невизначеності в правовий статус півострова можна втратити право на свою нерухомість, куплену в Криму. Темп зростання цін за квадратний метр нерухомості в Севастополі і Криму знаходиться на першому і другому місцях за Росії: вартість за 1 кв.м. виросла на 30 і 29 відсотків за рік відповідно. У перший раз ціни виросли в 2014 році, коли ще був мораторій (заборона) на покупку нерухомості росіянами. Потім ціни зросли в 2,5-3 рази.

  4782_____14644_729x547.jpg (61.32 Kb)

  Однак, через кілька місяців ціни впали приблизно на чверть, адже йшов процес юридичної перезавантаження, покупці оформляється не договори купівлі-продажу, а договори намірів і попередні договори, оскільки правова база була ще недостатньо розроблена. Через кризу осені 2014 року буму покупок нерухомості не відбулося. А програми іпотечної підтримки, які були запущені в основній частині Росії в 2014-2015 роках, в Криму заробили тільки в 2016 році.

  Згідно зі статистикою - абсолютна більшість угод з нерухомістю доводиться на покупців з інших регіонів Росії. Багато хто купує житло, щоб влітку їздити на відпочинок. Однак, є безліч інвесторів, які купують нерухомість для здачі в оренду або подальшого перепродажу. Також, є ті, хто хоче перебратися в Крим на постійне місце проживання. Агентства нерухомості мають справу з покупцями з Казані, Москви і Санкт-Петербурга. Останні - москвичі і петербуржці купують квартири без розбору, на емоціях. Їм важливий сам факт того, що житло буде знаходитися біля моря. Однак, ринок вторинного житла в Криму неоднорідний: у багатьох будинках немає газу або центрального опалення.

  Але, ці проблеми не є настільки серйозними на тлі проблем з правовим статусом Криму. Адже згідно з резолюцією ООН від 2014 року, Крим досі належить Україні. Внаслідок цього, власники нерухомого майна можуть його позбутися раптово, остаточно і безповоротно. Так виходить, оскільки операції з нерухомістю не були зареєстровані українською стороною. «Відпрацьовує свій порядок»: Росіяни обурилися постом відомого кримського блогера.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

lifecell ввів тарифи по 20 гривень lifecell ввів тарифи по 20 гривень
16 вересня 2019 р. діджитал-оператор lifecell запустив новий регіональний тариф для мешканців 32 міст України.
У YouTube розповіли, чи буде Premium мати платну підписку У YouTube розповіли, чи буде Premium мати платну підписку
Компанія Google, якій належить відеосервіс YouTube, відмовилася від системи платної підписки на оригінальні шоу, створювані самою компанією.
Google вперше змінив логотип ОС Android Google вперше змінив логотип ОС Android
Google вперше з 2014 року змінила дизайн логотипу операційної системи Android.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми