Нерухомість та земля, Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Ринок землі істотно змінить гривню

 • Джерело: finclub.net.  → Ключові теги: земля, гривня

  Вільний продаж земель сільськогосподарського призначення може привести до припливу іноземної валюти в Україну.

  9051_____14644_729x547.jpg (61.32 Kb)

  «Якщо новий парламент почне активно проводити судову реформу, реформу силових структур, відкриє ринок землі, ми зможемо цей тренд продовжити. І зайдуть вже прямі інвестори, які зможуть інвестувати безпосередньо в економіку. І це в довгостроковій перспективі добре, як для розвитку економіки, так і зміцнення гривні», – заявила начальник управління казначейства Банку Форвард Наталя Шишацька.

  Ймовірність такого сценарію поки висока. «Зараз унікальний шанс. Ми бачимо настрої інвесторів, ми бачимо, що політичний сезон у нас минув. Очікування інвесторів від нової влади позитивні, якщо зараз будуть зроблені радикальні кроки в бік реформування, той самий ринок землі, або ті ж закони у фінансовій сфері. Якщо буде подано чіткий сигнал, що ті ризики, які можуть впливати на курс гривні восени, ми зможемо мінімізувати, то наступний рік буде роком відчутного зростання», – вважає голова правління Піреус Банку Сергій Наумов.

  В Україні з 2002 року діє мораторій на продаж землі сільгосппризначення. У грудні 2018-го Верховна Рада продовжила мораторій на рік. На початку серпня президент Володимир Зеленський пообіцяв провести в 2019 році земельну реформу, що дозволить відкрити ринок землі ву 2020-му.

  У разі вільного продажу землі можливе істотне зміцнення курсу гривні. «Є варіант ревальвації до 20 грн/$, наприклад, за умови швидкого відкриття ринку землі за гривню, а це абсолютно недооцінений зараз ринок. Якщо можна буде купувати її тільки за гривню, то весь відкладений попит прийде, і буде мінятися валюта на гривню. Тоді НБУ доведеться серйозно боротися з ревальвацією», – говорить президент Українського товариства фінансових аналітиків Юрій Прозоров.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

lifecell ввів тарифи по 20 гривень lifecell ввів тарифи по 20 гривень
16 вересня 2019 р. діджитал-оператор lifecell запустив новий регіональний тариф для мешканців 32 міст України.
У YouTube розповіли, чи буде Premium мати платну підписку У YouTube розповіли, чи буде Premium мати платну підписку
Компанія Google, якій належить відеосервіс YouTube, відмовилася від системи платної підписки на оригінальні шоу, створювані самою компанією.
Google вперше змінив логотип ОС Android Google вперше змінив логотип ОС Android
Google вперше з 2014 року змінила дизайн логотипу операційної системи Android.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми