Нерухомість та земля, Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Ринок землі істотно змінить гривню

 • Джерело: finclub.net.  → Ключові теги: земля, гривня

  Вільний продаж земель сільськогосподарського призначення може привести до припливу іноземної валюти в Україну.

  9051_____14644_729x547.jpg (61.32 Kb)


  «Якщо новий парламент почне активно проводити судову реформу, реформу силових структур, відкриє ринок землі, ми зможемо цей тренд продовжити. І зайдуть вже прямі інвестори, які зможуть інвестувати безпосередньо в економіку. І це в довгостроковій перспективі добре, як для розвитку економіки, так і зміцнення гривні», – заявила начальник управління казначейства Банку Форвард Наталя Шишацька.

  Ймовірність такого сценарію поки висока. «Зараз унікальний шанс. Ми бачимо настрої інвесторів, ми бачимо, що політичний сезон у нас минув. Очікування інвесторів від нової влади позитивні, якщо зараз будуть зроблені радикальні кроки в бік реформування, той самий ринок землі, або ті ж закони у фінансовій сфері. Якщо буде подано чіткий сигнал, що ті ризики, які можуть впливати на курс гривні восени, ми зможемо мінімізувати, то наступний рік буде роком відчутного зростання», – вважає голова правління Піреус Банку Сергій Наумов.

  В Україні з 2002 року діє мораторій на продаж землі сільгосппризначення. У грудні 2018-го Верховна Рада продовжила мораторій на рік. На початку серпня президент Володимир Зеленський пообіцяв провести в 2019 році земельну реформу, що дозволить відкрити ринок землі ву 2020-му.

  У разі вільного продажу землі можливе істотне зміцнення курсу гривні. «Є варіант ревальвації до 20 грн/$, наприклад, за умови швидкого відкриття ринку землі за гривню, а це абсолютно недооцінений зараз ринок. Якщо можна буде купувати її тільки за гривню, то весь відкладений попит прийде, і буде мінятися валюта на гривню. Тоді НБУ доведеться серйозно боротися з ревальвацією», – говорить президент Українського товариства фінансових аналітиків Юрій Прозоров.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google Chrome ввів нове оновлення Google Chrome ввів нове оновлення
Google оголосив, що незабаром почне попереджати користувачів Chrome про “небезпечні” завантаження, що є першим кроком у плані повного їх блокування.
В Україні хочуть розблокувати В Україні хочуть розблокувати "Вконтакте" та інші російські сайти
На офіційному сайті гаранта Конституції української держави була опублікована петиція щодо відновлення роботи всіх інтернет-сервісів компаній Російськ...
Рейтинг смартфонів з найсильнішою Рейтинг смартфонів з найсильнішою "начинкою"
Сайт Antutu опублікував свої два щомісячні рейтинги найпотужніших Android-смартфонів.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми