Нерухомість та земля, Тарифи. Ціни. Штрафи Автор: RomanK Друкувати

Ціни на квартири можуть повернутися до рівня "часів Януковича"

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: нерухомість, ціни

  Середня вартість пропозиції 1 кв. м на первинному ринку житлової нерухомості Києва до кінця 2019 року може зрости на 9% порівняно з минулим роком – до $1,35 тис., досягнувши, таким чином, докризового рівня 2014 року.

  5696_1473592928_1112.jpg (39.31 Kb)


  “З осені, в разі політичної стабілізації, очікується підвищення обсягів продажу, а до кінця року – підвищення цін до рівня докризового 2014 року”, – повідомила аналітик девелоперської компанії повного циклу City One Development Олена Ширина.

  За даними City One Development, зростанню цін на ринку в першому півріччі 2019 року сприяла стабілізація і зміцнення курсу гривні.

  Так, середня ціна на ринку в першому півріччі склала $1,296 тис./кв. м. У другому кварталі 2019 року гривня зміцнилася на 4%, пропорційно зросла й середня ціна на первинну нерухомість на 4%. В цілому, в першому півріччі 2019 року гривня зміцнилася на 6,2%, а середня ціна на первинну нерухомість зросла на 7,6%, зазначила експерт.

  Як підрахували в компанії, протягом другого кварталу 2019 року стартували продажі в дев’яти нових ЖК c загальною заявленою кількістю квартир – близько 3,5 тис. При цьому на клас “бізнес” припало шість з них, “комфорт” – два, “економ” – один.

  У розрізі районів столиці кількість об’єктів: Печерський – чотири, Дарницький – два, Шевченківський, Голосіївський і Подільський – по одному.

  “В цілому, незважаючи на вибори і політичну нестабільність, в першому півріччі 2019 року ринок первинної житлової нерухомості поповнився 25 новими ЖК (з урахуванням виходу на ринок 16 нових ЖК в І кв.-2019). З них сім – в Печерському районі, представлені в класі “бізнес”, – підсумували в City One Development.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

lifecell ввів тарифи по 20 гривень lifecell ввів тарифи по 20 гривень
16 вересня 2019 р. діджитал-оператор lifecell запустив новий регіональний тариф для мешканців 32 міст України.
У YouTube розповіли, чи буде Premium мати платну підписку У YouTube розповіли, чи буде Premium мати платну підписку
Компанія Google, якій належить відеосервіс YouTube, відмовилася від системи платної підписки на оригінальні шоу, створювані самою компанією.
Google вперше змінив логотип ОС Android Google вперше змінив логотип ОС Android
Google вперше з 2014 року змінила дизайн логотипу операційної системи Android.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми