Нерухомість та земля, Тарифи. Ціни. Штрафи Автор: RomanK Друкувати

Ціни на квартири можуть повернутися до рівня "часів Януковича"

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: нерухомість, ціни

  Середня вартість пропозиції 1 кв. м на первинному ринку житлової нерухомості Києва до кінця 2019 року може зрости на 9% порівняно з минулим роком – до $1,35 тис., досягнувши, таким чином, докризового рівня 2014 року.

  5696_1473592928_1112.jpg (39.31 Kb)


  “З осені, в разі політичної стабілізації, очікується підвищення обсягів продажу, а до кінця року – підвищення цін до рівня докризового 2014 року”, – повідомила аналітик девелоперської компанії повного циклу City One Development Олена Ширина.

  За даними City One Development, зростанню цін на ринку в першому півріччі 2019 року сприяла стабілізація і зміцнення курсу гривні.

  Так, середня ціна на ринку в першому півріччі склала $1,296 тис./кв. м. У другому кварталі 2019 року гривня зміцнилася на 4%, пропорційно зросла й середня ціна на первинну нерухомість на 4%. В цілому, в першому півріччі 2019 року гривня зміцнилася на 6,2%, а середня ціна на первинну нерухомість зросла на 7,6%, зазначила експерт.

  Як підрахували в компанії, протягом другого кварталу 2019 року стартували продажі в дев’яти нових ЖК c загальною заявленою кількістю квартир – близько 3,5 тис. При цьому на клас “бізнес” припало шість з них, “комфорт” – два, “економ” – один.

  У розрізі районів столиці кількість об’єктів: Печерський – чотири, Дарницький – два, Шевченківський, Голосіївський і Подільський – по одному.

  “В цілому, незважаючи на вибори і політичну нестабільність, в першому півріччі 2019 року ринок первинної житлової нерухомості поповнився 25 новими ЖК (з урахуванням виходу на ринок 16 нових ЖК в І кв.-2019). З них сім – в Печерському районі, представлені в класі “бізнес”, – підсумували в City One Development.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Визначено найдорожчі бренди світу Визначено найдорожчі бренди світу
Apple, Google, Amazon і Microsoft залишаються найдорожчими брендами, незважаючи на пильну увагу антимонопольних органів до технологічних концернів. Ва...
Google і levi's показали розумну куртку Google і levi's показали розумну куртку
Google і levi’s випустили нову технологічну джинсову куртку, за допомогою якої можна дзвонити і робити селфі.
Huawei оновила лінійку Huawei оновила лінійку "розумних" годинників
Компанія Huawei анонсувала дві нові моделі “розумних” годинників для дітей на початку цього місяця, а днями модель Huawei Children’s Watch 3S або Huaw...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми