Нерухомість та земля Автор: RomanK Друкувати

Українцям пропонують нові правила на ринку оренди житла

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: нерухомість

  В Україні нардепи на чолі з “слугою народу” Дмитром Наталухою пропонують ввести нові правила на ринку оренди нерухомості.

  3298_1473592928_1112.jpg (39.31 Kb)


  Згідно із законом українець, який здає квартиру в оренду, повинен платити 18% податку на прибуток.

  Як доведеться здавати квартиру в оренду. Після того, як закон буде ухвалено, потрібно буде внести паспорт (в ньому буде безліч характеристик) в єдиний реєстр. Наталуха обіцяє, що вносити дані можна буде абсолютно безкоштовно (в чинній редакції законопроекту це не прописано). Зробити це можна самостійно, або залучаючи фахівця (який заздалегідь повинен отримати документ, який підтверджує його кваліфікацію).

  У паспорт потраплять десятки критеріїв:

  прізвище, ім’я та по батькові; дата народження; місце проживання; ідентифікаційний номер згідно з Державним реєстром фізичних осіб – платників податків та інших обов’язкових платежів, тип об’єкта нерухомості;
  реєстраційний (кадастровий) номер об’єкта нерухомості;
  адреса об’єкта нерухомості;
  відомості про документ на об’єкт нерухомості;
  відомості про технічний стан об’єкта нерухомості;
  відомості про наявність виконавчих проваджень щодо об’єкта нерухомості;
  відомості про наявність заборгованості по платежах, пов’язаних з утриманням та обслуговуванням об’єкта нерухомості (з зазначенням стану такої заборгованості (погашена чи непогашена).
  Проти законопроекту виступили і ріелтори, і нотаріуси. Як заявляють в нотаріальній палаті, документ “обмежує права власників самостійно розпоряджатись належними їм об’єктами нерухомого майна”. Мовляв, якщо законопроект приймуть у такому вигляді, доведеться обов’язково звертатися до ріелторів (що порушує Конституцію), також єдина платформа може створити монополію, зазначають нотаріуси.

  В ідеалі це дозволить запобігти шахрайським схемам. Правда, головна проблема – відсутність жорсткого контролю – залишається. Асоціація, яку створять для видачі сертифікатів ріелторів, зможе контролювати тільки ріелторів. А ось простих українців, які ухиляються від сплати податків, як і зараз, знайти і притягнути до відповідальності буде складно.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Рейтинг найдорожчих брендів світу Рейтинг найдорожчих брендів світу
У агентства Kantar Millward Brown вийшов щорічний рейтинг найдорожчих брендів світу – BrandZ Top 100 2020. У списку вперше з’явився TikTok, обігнавши ...
Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій
Як підняти собі настрій? В час пандемії коронавірусу, як показують соціальні дослідження, рівень щастя в українців різко впав, а все тому, що від нас ...
Sony анонсувала продажі PlayStation 5 Sony анонсувала продажі PlayStation 5
Японська компанія Sony презентувала ігрову консоль нового покоління PlayStation 5.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми