Нерухомість та земля Автор: RomanK Друкувати

Ринок нерухомості почав "оживати"

 • Джерело: ubr.ua.  → Ключові теги: нерухомість

  У червні-липні 2020 року інвестиції українців в нове житло на початковій стадії будівництва зросли на 15% в порівнянні з показниками травня.

  3298_1473592928_1112.jpg (39.31 Kb)


  Про це розповіла директор з маркетингу багатофункціонального житлового комплексу Polaris Home&Plaza Анжеліка Саакян.

  За її словами, на середину липня близько 40% всіх придбань квартир припадає на початкові стадії будівництва: якщо готове тільки свайне поле або побудовано кілька перших поверхів. Більше 25% попиту сконцентровано на об’єктах, будівництво яких перебуває на “монолітному” етапі – зведення каркасу будівлі (від 6 до 12 місяців).

  Водночас близько 20% припадає на об’єкти, де вже ведеться облаштування інженерних мереж, монтаж склопакетів, фасадні роботи (від 12 до 15 місяців), а попит на завершальних етапах будівництва становить тільки 15% від усього обсягу продажів.

  Експерт прогнозує, що в найближчі два місяці активність покупців буде достатньо високою. Це позначиться на зростанні продажів на стартових етапах будівництва.

  “В залежності від економічної ситуації в країні, в тому числі курсу національної валюти, а також стабільної вартості будматеріалів і будівельно-монтажних робіт, в серпні-вересні обсяг інвестицій в об’єкти на початкових стадіях будівництва в середньому по ринку може скласти до 45% від усього обсягу продажів”, – припускає Саакян.

  Вона зазначає, що понад 70% від усього попиту на початкових стадіях будівництва припадає на об’єкти нових форматів, будівництво яких почалося в 2020 році і не зупинялося в період карантину: це перш за все багатофункціональні житлові комплекси, об’єкти форматів “місто в місті”, live- work-play.

  В середньому по ринку зростання вартості 1 квадратного метра з моменту початку будівництва і до введення об’єкта в експлуатацію в об’єктах економ-класу досягає 22-25%, в об’єктах комфорт-класу – 30%, бізнес-класу – 35%. При цьому підвищений попит на об’єкти нових форматів (категорії комфорт+ і бізнес+) викликаний саме високою ліквідністю вкладень: до 50% за весь період будівництва.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Європа чи Сомалі: історія українського судового розгляду Європа чи Сомалі: історія українського судового розгляду
Ми вже звикли до того, що рейтинг рівня довіри до українських судової і правоохоронної систем регулярно б'є антирекорди. Але навіть на цьому тлі істор...
Xiaomi випустила Xiaomi випустила "бюджетний" ігровий комп'ютер
Xiaomi на платформі Youpin випустила настільний комп’ютер Ningmei Soul GI6 на базі процесорів AMD Ryzen R5 2600. Початкова ціна настільного ПК станови...
Рейтинг найдорожчих брендів світу Рейтинг найдорожчих брендів світу
У агентства Kantar Millward Brown вийшов щорічний рейтинг найдорожчих брендів світу – BrandZ Top 100 2020. У списку вперше з’явився TikTok, обігнавши ...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми