Нерухомість та земля Автор: RomanK Друкувати

Названо ціни на нерухомість в "ЛНР"

  • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: ЛНР, нерухомість

    На окупованих частинах Луганської та Донецької області з приходом "ЛДНР" ціни на квартири порівняно з довоєнними впали в 3-4 рази.

    84_dnr_rossiya_flagi.jpg (53. Kb)

    А продавши житло, буде складно купити навіть пристойний автомобіль. Про це поскаржився один з жителів регіону Іван Биков в спільноті "Лутугине. Тверезий погляд" в п'ятницю, 13 серпня.

    Чоловік написав, що добре пам'ятає, скільки коштували квартири і будинки раніше. А зараз він зробив для себе неприємне відкриття.

    "У Луганську ціни на житло починаються з $4000 за однокімнатну квартиру. За двокімнатну доведеться віддати $8-9 тисяч. При бажанні, за $11-12 тисяч можна знайти трикімнатну з повним комплектом меблів і техніки. Але ціни в "республіці" практично в 3-4 рази нижче вартості аналогічних пропозицій по Україні. Раніше таке житло років шість тому оцінювалося не менше $25-30 тисяч доларів. Ось і виходить, що якщо продати квартиру, то з врученням копійками, і не туди, і не сюди, навіть автомобіль пристойний не купиш. Так що вкладатися в якусь нерухомість, а тим більше продавати її – сенсу нуль!", – написав житель оккупіованной території.

    За його словами, не кращі справи з нерухомістю і в інших містах Луганщини. У Ровеньках можна купити цілком пристойну двокімнатну квартиру з радянським ремонтом за $4200 доларів, а в Алчевську пропонують за $10 тисяч чотирикімнатну з євроремонтом.

    "Для порівняння, щоб зрозуміти весь цей ціновий жах, за ці $10 тисяч ледве-ледве можна купити стареньку однушку в Полтаві на відшибі", – зазначив він.

    З цього він сдела висновок – справи в "республіці" йдуть вкрай погано.

    "На простому побутовому рівні в цьому порівняльному співвідношенні люди, які мають нерухомість, стали біднішими на рівному місці рази в чотири. Я не маю на увазі торгашів і спекулянтів. Вони за будь-якої влади виживуть. Мова йде про звичайних людей, які планували продати квартиру, мали якісь плани, хотіли щось відкласти собі на чорний день, але на жаль. Мені важливо, щоб у мене була хороша робота, діти не голодні і нормальна перспектива в майбутньому. А з таким ринком нерухомості ми будемо в глибокому ауті", – написав Биков.

    З ним погодився житель Алчевська Андрій Топчій.

    "Іван, ви в точку прям написали, наша "трійка" в центрі Алчевська раніше більше $30 тисяч оцінювалася, зараз і п'яту частину не дадуть, єдине що має хоч якийсь сенс – обмін на місцевому рівні, в іншому ж люди є заручниками ситуації, поки немає гострої потреби в коштах – все буде стояти до кращих часів", – написав Топчій.

    Їх листування не оминули коментарями користувачі Twitter.

    "Нерухомість в ОРДЛО практично нічого не коштує. Русскій мір заліз в кишеню кожному жителю захопленого Донбасу. Всіх – від пенсіонерів до школярів – пограбували професійні новороси", – написав Казанський.

    У нього в коментарях підтвердили правдивість розповідей про нинішні ціна на квартири в "республіках".

    "Чотирикімнатну в Горлівці продав два роки тому за $4000. Перед війною її купив за $ 20 тисяч і ще стільки ж вклав в ремонт", – написав Павло Марчук.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Чем занимается бывший ТОП-менеджер Чем занимается бывший ТОП-менеджер "Нафтогаза" Александр Кацуба: частная добыча газа, финансовые услуги, волонтерство
Александр Кацуба стал известен в начале 10-х годов благодаря работе в государственных энергетических гигантах. Выходцы из известной в Харькове бизнес-...
Валютний майнінг: шлях до щоденного доходу від $500 до $1000 Валютний майнінг: шлях до щоденного доходу від $500 до $1000
Ласкаво просимо в захоплюючий світ пасивного доходу! Якщо ви шукали спосіб легко заробити гроші, насолоджуючись вільним часом, не шукайте далі. Сьогод...
Натяжные потолки: идеальное решение для вашего дома Натяжные потолки: идеальное решение для вашего дома
Натяжные потолки — это современное и практичное решение для обновления интерьера вашего дома. Они представляют собой полотно, натянутое на металлическ...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми