Нерухомість та земля Автор: RomanK Друкувати

Де не можна будувати житло

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: нерухомість

  Житлове будівництво заборонено навколо небезпечних підприємств в межах санітарно-захисної зони, розміри якої можна дізнатися в містобудівному кадастрі.

  7980_2_hr.jpg (67.19 Kb)


  Про це на своїй Facebook-сторінці повідомив заступник начальника Департаменту містобудування та архітектури Київської міської державної адміністрації Юрій Тацій.

  “Санітарно-захисна зона (СЗЗ) створюється навколо об’єктів, що є джерелами виділення шкідливих речовин, запахів, підвищених рівнів шуму, вібрації, ультразвукових і електромагнітних хвиль, електронних полів, іонізуючих випромінювань і т.д., з метою відділення таких об’єктів від територій житлової забудови”, – написав Юрій Тацій.

  В межах санітарно-захисної зони заборонено житлове будівництво, а тому забудовникам важливо знати їх розміри, дані про які знаходяться в містобудівному кадастрі.

  “Також додаткову інформацію можна отримати в Міністерстві екології та природних ресурсів”, – повідомив він.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС 482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС
В жовтні уряд підтримав законопроект МВС щодо зміни правила видачі номерних знаків для транспортних засобів. Наразі Головний сервісний центр (ГСЦ) МВС...
Microsoft запланував купівлю компанії Nokia Microsoft запланував купівлю компанії Nokia
Фахівці аналітичної компанії CCS Insight опублікували прогноз щодо бренду Nokia на наступний рік – на їхню думку, компанія буде придбана одним з амери...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми