Нерухомість та земля Автор: RomanK Друкувати

Яким буде податок на нерухомість у 2021 році

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: нерухомість

  В Україні зареєстрований законопроєкт про зміну системи нарахування податку на нерухомість. Якщо зараз податок сплачують власники великих квартир і будинків, то невдовзі платити доведеться всім.

  4782_1473592928_1112.jpg (39.31 Kb)


  Податок на нерухомість нараховується за попередній календарний рік. Якщо зміни до закону не приймуть, то наступного року ставка податку на 1 кв. м не перевищуватиме 1,5% мінімальної зарплати. Вона буде розраховуватися від розміру мінімальної зарплати станом на 1 січня 2020 року і становитиме максимум 71 грн за кожен "зайвий" метр.

  Однак власники квартир, більших за 300 кв. м, чи будинків – понад 500, сплачуватимуть на 25 тис. грн більше за кожен такий об'єкт.

  Розмір податку змінюється, залежно від місцевості. Жителі Києва, Харкова та Одеси сплачують 1% мінімальної зарплати за кожен "зайвий" метр. У Львові за одноквартирний, дачний чи садовий будинок сплачуватимуть 1%, а за квартиру у дво- чи багатоквартирному будинку – 0,5%;

  Платіжки мають надійти до 1 липня 2021 року. Сплатити суму, зазначену в них, потрібно впродовж 60 днів із моменту отримання квитанції. Штраф за прострочку до 30 днів становить 10% податкового боргу. Якщо прострочити платіж більш як на 30 днів, штраф зросте до 20%.

  Якщо нарахували завеликий податок, оскаржити невірну платіжку можна в податковому органі за місцем реєстрації нерухомості.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС 482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС
В жовтні уряд підтримав законопроект МВС щодо зміни правила видачі номерних знаків для транспортних засобів. Наразі Головний сервісний центр (ГСЦ) МВС...
Microsoft запланував купівлю компанії Nokia Microsoft запланував купівлю компанії Nokia
Фахівці аналітичної компанії CCS Insight опублікували прогноз щодо бренду Nokia на наступний рік – на їхню думку, компанія буде придбана одним з амери...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми