Нерухомість та земля Автор: RomanK Друкувати

Аналіз ринку оренди квартир у Києві

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: нерухомість

  У листопаді орендували 269 столичних квартир, що на на 9% менше, ніж у жовтні. Рівень витрат на оренду склав $290 тис.

  3169_1473592928_1112.jpg (39.31 Kb)


  Такі дані оприлюднило АН "Благовіст".

  Категорія об'єктів вартістю до $500 на місяць склала 37%. У сегменті були представлені 1-2-кімнатні квартири, переважно в Голосіївському, Шевченківському районах.

  Найбюджетнішим варіантом, орендованим у листопаді, стала 1-кімнатна квартира площею 23 кв. м у Голосіївському районі за 4,2 тис. грн/міс. У цьому ж районі 2-кімнатну квартиру площею 55 кв.м взяли в оренду за 9,8 тис. грн/міс. За 14 тис. грн/міс. у Шевченківському районі орендували 2-кімнатну квартиру, площею 58 кв. м.

  У ціновому діапазоні $500-1000 на міс. провели 40% операцій. У цій категорії фаворитами були 2-3-кімнатні квартири в Голосіївському, Печерському районах. Найчастіше орендували квартири в нових будинках.

  У Шевченківському районі орендували 1-кімнатну квартиру в новому будинку площею 43 кв. м 14,6 тис. грн/міс. У Печерському районі за 28 тис. грн/міс. - 1-кімнатну квартиру площею 40 кв. м на вул. Банковій.

  У ціновому діапазоні від $1000 до $2500 на місяць частка операцій склала 20%. Тут фаворитами стали Печерський і Шевченківський райони столиці. Основний відсоток угод припав на квартири, були одиничні угоди з будинками.

  У категорії елітних об'єктів від $2500 на місяць частка угод склала 3%. Тут превалювали Печерський і Голосіївський райони.

  Нежитлове приміщення площею 120 кв. м у Шевченківському районі орендували за 74,2 тис. грн/міс. Ще одне нежитлове приміщення площею 250 кв. м - на Оболоні за 98 тис. грн/міс. Будинок площею 380 кв. м в с. Лісники орендували за 154 тис. грн/міс.

  Найдорожчий об'єкт, орендований у листопаді – будинок в с. Козин. Площа об'єкта – 800 кв. м - за 196 тис. грн/міс.

  "У листопаді попит на оренду об'єктів нежитлового фонду змістився в більш доступний ціновий сегмент. Традиційно угоди з комерційною нерухомістю проходять частіше з дорогими об'єктами. При цьому стали більше орендувати квартир в ціновому сегменті $500-1000 на місяць. Угод в найбільш доступному сегменті навпаки стало менше", – зазначає генеральний директор АН "Благовіст" Олена Бібєрова.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС 482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС
В жовтні уряд підтримав законопроект МВС щодо зміни правила видачі номерних знаків для транспортних засобів. Наразі Головний сервісний центр (ГСЦ) МВС...
Microsoft запланував купівлю компанії Nokia Microsoft запланував купівлю компанії Nokia
Фахівці аналітичної компанії CCS Insight опублікували прогноз щодо бренду Nokia на наступний рік – на їхню думку, компанія буде придбана одним з амери...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми