Нерухомість та земля Автор: RomanK Друкувати

В Україні з'явиться дешева іпотека

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: іпотека

  На одного українця припадає 24 кв. м житла, а 70% житлового фонду в Україні — застаріле.

  8359_1473592928_1112.jpg (39.31 Kb)


  Про це заявив президента Конфедерації будівельників України Лев Парцхаладзе.

  «Для того щоб вийти на європейський рівень забезпечення сучасним і якісним житлом, де на одного мешканця припадає близько 60 кв. м, треба побудувати мінімум 2 млрд квадратних метрів житлової нерухомості. Цей обсяг з нинішніми темпами ми будуватимемо ледь не 200 років», — зазначив він.

  За словами Президента КБУ, збільшити обсяги будівництва вже в найближчі 2−3 роки можливо шляхом створення зручних умов іпотечного кредитування. Влада підтримує цей напрямок, про що говорить створення компанії Укрфінжитло за аналогом американської практики.

  Завдяки цій програмі, українці зможуть взяти житло в іпотеку на термін понад 25 років і під фіксовану ставку 7% на всі періоди.

  «Важливо, що держава має намір запустити іпотеку, адже будівельна галузь — це один із драйверів економіки. Мультиплікатор інвестицій в будівництво становить приблизно 6, тобто кожна гривня, вкладена в сектор, акумулює додаткові 6 гривень для економіки», — підкреслив він.

  Лев Парцхаладзе поінформував: «Базові 2,7% ВВП від будівництва спочатку трансформуються в додаткові 6.2% ВВП операцій з нерухомим майном. Щонайменше стільки ж виробничих операцій, прямо пов’язаних з будівельним сектором, закладено в інших статтях ВВП. Також це більше 20-ти дотичних професій, пов’язаних із будівельними проектами».

  Президент КБУ наголосив, що потрібно створити інструмент, який буде вигідний для всіх — громадян, бізнесу та держави.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС 482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС
В жовтні уряд підтримав законопроект МВС щодо зміни правила видачі номерних знаків для транспортних засобів. Наразі Головний сервісний центр (ГСЦ) МВС...
Microsoft запланував купівлю компанії Nokia Microsoft запланував купівлю компанії Nokia
Фахівці аналітичної компанії CCS Insight опублікували прогноз щодо бренду Nokia на наступний рік – на їхню думку, компанія буде придбана одним з амери...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми