Нерухомість та земля Автор: RomanK Друкувати

Оформлення, умови та ризики іпотеки під 7%

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: іпотека

  Від 1 березня стартувала програма видачі доступної іпотеки під 7%. Щоб отримати квартиру, потрібно виконати низку умов і сплатити мінімальний внесок.

  8507_011990_n1.jpg (75.24 Kb)


  До кінця року планують видати до 5 тис. кредитів. Відсотки частково сплачуватиме позичальник, частково - держава. Залежно від банку це може бути 14-16%. Утім, особа сплачуватиме лише 7%.

  На доступні кредити можуть претендувати всі українці. Однак, розмір житла не має перевищувати 50 кв. м на сім'ю з 2 осіб. На кожного додаткового члена родини можна додати 20 кв.м.

  Є обмеження і щодо доходів родини. Якщо сім'я отримує понад 10 середньомісячних заробітних плат по регіону, то в кредитуванні буде відмовлено. Також потрібно довести свою платоспроможність.

  Інші умови надання кредиту:

  - платник не старше від 70 років на момент погашення заборгованості;

  - мінімальний внесок - від 15%;

  - сума іпотеки не має перевищувати 2 млн грн;

  - кредит надається терміном до 20 років;

  - житло не має бути старше 3 років.

  Водночас, якщо людина не вчасно платитиме за іпотекою, то втратить вигідні умови. Фонд розвитку підприємництва припинить платити різницю у відсотках, і людина платитиме стандартну ставку. Це трохи більше ніж 12% для вторинного житла, і понад 15% - для первинного.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС 482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС
В жовтні уряд підтримав законопроект МВС щодо зміни правила видачі номерних знаків для транспортних засобів. Наразі Головний сервісний центр (ГСЦ) МВС...
Microsoft запланував купівлю компанії Nokia Microsoft запланував купівлю компанії Nokia
Фахівці аналітичної компанії CCS Insight опублікували прогноз щодо бренду Nokia на наступний рік – на їхню думку, компанія буде придбана одним з амери...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми