Нерухомість та земля Автор: RomanK Друкувати

Українці можуть втратити землю - подробиці

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: земля

  Власники земельних ділянок і паїв, які не оформили права власності, можуть втратити свою землю.

  5238_zemlya-moratoriy-groshi-620x400.jpg (55.76 Kb)


  "Якщо до 1 січня 2025 року власник невитребуваної земельної частки, паю або його спадкоємець не оформив право власності на земельну ділянку, він вважається таким, що відмовився від одержання земельної ділянки", - повідомили в Міністерстві юстиції.

  Отримання кадастрового номера земельної ділянки - необхідна умова для реєстрації права власності. Кадастровий номер присвоюється ділянці незалежно від форми власності.

  Щоб отримати кадастровий номер, спершу потрібно подати до Держгеокадастру заяву про державну реєстрацію земельної ділянки. Також потрібно подати: оригінал документації із землеустрою, яка є підставою для формування земельної ділянки; документацію із землеустрою, яка є підставою для формування земельної ділянки у формі електронного документа.

  Державний кадастровий реєстратор протягом 14 днів з дня реєстрації повинен здійснити державну реєстрацію земельної ділянки або надати мотивовану відмову.

  Після реєстрації власнику ділянки безкоштовно видають витяг з Держгеокадастру про земельну ділянку.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС 482 мільйони гривень на закупку автономерів – відверта маніпуляція МВС
В жовтні уряд підтримав законопроект МВС щодо зміни правила видачі номерних знаків для транспортних засобів. Наразі Головний сервісний центр (ГСЦ) МВС...
Microsoft запланував купівлю компанії Nokia Microsoft запланував купівлю компанії Nokia
Фахівці аналітичної компанії CCS Insight опублікували прогноз щодо бренду Nokia на наступний рік – на їхню думку, компанія буде придбана одним з амери...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми