Нерухомість та земля Автор: RomanK Друкувати

Українці можуть втратити землю - подробиці

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: земля

  Власники земельних ділянок і паїв, які не оформили права власності, можуть втратити свою землю.

  5238_zemlya-moratoriy-groshi-620x400.jpg (55.76 Kb)


  "Якщо до 1 січня 2025 року власник невитребуваної земельної частки, паю або його спадкоємець не оформив право власності на земельну ділянку, він вважається таким, що відмовився від одержання земельної ділянки", - повідомили в Міністерстві юстиції.

  Отримання кадастрового номера земельної ділянки - необхідна умова для реєстрації права власності. Кадастровий номер присвоюється ділянці незалежно від форми власності.

  Щоб отримати кадастровий номер, спершу потрібно подати до Держгеокадастру заяву про державну реєстрацію земельної ділянки. Також потрібно подати: оригінал документації із землеустрою, яка є підставою для формування земельної ділянки; документацію із землеустрою, яка є підставою для формування земельної ділянки у формі електронного документа.

  Державний кадастровий реєстратор протягом 14 днів з дня реєстрації повинен здійснити державну реєстрацію земельної ділянки або надати мотивовану відмову.

  Після реєстрації власнику ділянки безкоштовно видають витяг з Держгеокадастру про земельну ділянку.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми