Нерухомість та земля Автор: RomanK Друкувати

Українці можуть втратити землю - подробиці

 • Джерело: gazeta.ua.  → Ключові теги: земля

  Власники земельних ділянок і паїв, які не оформили права власності, можуть втратити свою землю.

  5238_zemlya-moratoriy-groshi-620x400.jpg (55.76 Kb)


  "Якщо до 1 січня 2025 року власник невитребуваної земельної частки, паю або його спадкоємець не оформив право власності на земельну ділянку, він вважається таким, що відмовився від одержання земельної ділянки", - повідомили в Міністерстві юстиції.

  Отримання кадастрового номера земельної ділянки - необхідна умова для реєстрації права власності. Кадастровий номер присвоюється ділянці незалежно від форми власності.

  Щоб отримати кадастровий номер, спершу потрібно подати до Держгеокадастру заяву про державну реєстрацію земельної ділянки. Також потрібно подати: оригінал документації із землеустрою, яка є підставою для формування земельної ділянки; документацію із землеустрою, яка є підставою для формування земельної ділянки у формі електронного документа.

  Державний кадастровий реєстратор протягом 14 днів з дня реєстрації повинен здійснити державну реєстрацію земельної ділянки або надати мотивовану відмову.

  Після реєстрації власнику ділянки безкоштовно видають витяг з Держгеокадастру про земельну ділянку.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році
Провідні аналітичні агенції: IDC, Gartner та Canalys опублікували звіти, згідно з якими за 2021 рік у світі було продано 340-350 млн комп’ютерів – це ...
Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021 Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021
Наприкінці жовтня на церемонії нагородження Премії HR-бренд Україна – 2021 названо кращі проєкти в галузі управління персоналом українських роботодавц...
Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми