Нерухомість та земля Автор: RomanK Друкувати

В Італії масово продають будинки за 30 гривень

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: Італія, нерухомість

  В Італії розширився перелік міст, які розпродають будинки за один євро. Муніципалітет Кальтаджіроне, який є італійською перлиною, приєднався до популярної акції.

  4742_0_main_new_15234042.jpg (46.73 Kb)


  Місто внесене до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

  “Ми вирішили просувати ініціативу з продажу будинків за один євро в Кальтаджіроне, дізнавшись, що так роблять інші сицилійські села. Ми не такі й маленькі, можемо розраховувати майже на 40 тисяч жителів, а наш історичний центр включено до переліку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО”, – заявив радник муніципальної спадщини Кальтаджіроне Антоніо Монтеманьо.

  Він пояснив, що влада хоче безпеки у місті. Річ у тому, що багато жителів залишили вдома в історичному центрі, щоб побудувати нові поблизу.

  За словами влади, багато будинків у центральній частині міста були передані у спадок. При цьому нові власники живуть за межами Кальтаджіроне й не хочуть відновлювати застаріле житло.

  Потенційні покупці можуть купити нерухомість за символічну суму, однак зобов’язуються протягом трьох років з моменту угоди убезпечити об’єкт. Примітно, що житло можна використовувати для будь-яких цілей.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми