Нерухомість та земля Автор: RomanK Друкувати

Експерт назвав особливості інвестиції в нерухомість

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: нерухомість, інвестиції

  Інтерес до нерухомості як інструменту інвестування сьогодні є у багатьох верств населення, але як не натрапити на шахраїв при інвестуванні?

  0439_1473592928_1112.jpg (39.31 Kb)


  Про це розповів віцепрезидент професійних управителів нерухомістю Анатолій Топал на конференції Жити на відсотки.

  Зі слів експерта, великий інтерес до інвестування нерухомості через низьку фінансову грамотність.

  «Люди в більшості знають нерухомість, як надійний інструмент. Як аргумент наводять слова — „Завжди квартири в Києві здавалися“. Тому вони вважать, що нормально проінвестувати у нерухомість. А якщо не здаватимуться, продадуть, або будуть жити там самі. Тому нерухомість одна з них найбільш привабливих інвестицій і таких, що зрозуміла населенню. Проте існує також багато міфів щодо інвестування в нерухомість», — зазначає Топал.

  Ось кілька з них:

  Міф 1. Те, що інвестиції в нерухомість є надійними.
  Зі слів експерта, інвестиція в нерухомість є «хрусткою» інвестицією. Наприклад, втрата багатьох метрів у зв’язку з подіями у Криму в 2014 році.

  Міф 2. Високоприбуткова інвестиція.
  Експерт каже, що існує багато більш прибуткових інструментів. Якщо вам кажуть, що нерухомість приноситиме 80−120% річних — це або вас обманюють, або існує дуже високий ризик.

  Нормальна прибутковість з нерухомості сьогодні, за умови отримання постійного прибутку — 9−10%. При цьому наша українська нерухомість у два-три рази вища за прибутковістю на вкладений капітал, ніж європейська, тому і цікава для багатьох інвесторів, які приходять до нас з-за кордону. Ринок нерухомості України лише у стадії формування, унікальний та цікавий.

  Експерт також повідомив Finance.ua, що має насторожити перед інвестицією у нерухомість:

  будьте обережні, якщо вам обіцяють величезний прибуток, величезні відсотки на ваш капітал;
  якщо обіцяють, що будуть виконані всі ваші забаганки;
  звертайте увагу на строки здачі в експлуатацію;
  є ознаки будівельної піраміди. Коли кілька черг будується за рахунок попередніх.
  Зі слів експерта, у цьому питанні не варто довіряти знайомим, друзям, інтернету тощо. Потрібно все перевіряти самостійно.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році
Провідні аналітичні агенції: IDC, Gartner та Canalys опублікували звіти, згідно з якими за 2021 рік у світі було продано 340-350 млн комп’ютерів – це ...
Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021 Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021
Наприкінці жовтня на церемонії нагородження Премії HR-бренд Україна – 2021 названо кращі проєкти в галузі управління персоналом українських роботодавц...
Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми