Нерухомість та земля Автор: RomanK Друкувати

Нерухомість в новобудовах зросте через Зеленського - експерт

 • Джерело: unian.ua.  → Ключові теги: нерухомість, новобудови

  Експерт вважає, що квартири в модернізованих будинках значно зростуть в ціні.

  7661_1473592928_1112.jpg (39.31 Kb)


  В Україні після запуску президентської ініціативи з термомодернізації багатоквартирних будинків ціни на квартири в таких будинках істотно зростуть.

  Про це заявила керівник "Першої муніципальної школи ОСББ" Ірина Головатенко.

  За її словами ОСББ очікують від чиновників деталізації президентської ініціативи та ясності в процедурах участі в програмах з підвищення енергоефективності.

  "Всі ОСББ знають про "теплі" кредити та про місцеві програми співфінансування, але більшість ОСББ нарікає на непрозорість процедур, нечесність проведення конкурсів, бюрократію і "договорняки". Тому надій в ОСББ на ініціативу президента багато, але і побоювань достатньо", - сказала вона.

  Експерт зазначила, що квартири в модернізованих будинках значно виростають в ціні: "тюнінг" свого житла – це інвестиції, які окупляться в майбутньому.

  Значною проблемою, однак, є відсутність достатньої інформації про наявні можливості та деталі програм.

  Держава також приділяє мало часу розвінчанню міфів про роботу об'єднань громадян. Іноді такі міфи бувають дуже дивними, наприклад, людей залякують неіснуючою перспективою втрати своєї квартири за несвоєчасне "не погашення теплого кредиту" з боку ОСББ.

  "Ці забобони дуже заважають розвитку об'єднань", - вважає вона.

  "Велика термомодернізація" по-українськи, на думку Головатенко, стане маркером поліпшення стану багатоквартирних будинків і дозволить підвищити відповідальність громадян.

  "Українцям потрібно пояснити, що за ЖКГ-законами кожен власник квартири несе відповідальність за стан всього будинку, і що держава, виділяючи кошти на термомодернізацію, лише допомагає нам, власникам, удосконалити будинки, а не перебирає відповідальність на себе", - додала Головатенко.

  Підвищення енергоефективності:
  Програма "Енергодім" пропонує два пакети заходів з підвищення енергоефективності.

  Пакет "легкий" передбачає проекти вартістю в середньому 1,7 мільйона гривень, з яких 40 відсотків компенсується Фондом. Обов'язковими пунктами такої модернізації є установка в будинках лічильників та індивідуального теплового пункту, а також утеплення труб.

  Пакет "комплексний", крім обов'язкових заходів з" легкого " пакету, передбачає повне утеплення будівель: теплоізоляцію стін, покрівлі та підвалів. Середня вартість такого комплексного пакету становить десять мільйонів гривень.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році
Провідні аналітичні агенції: IDC, Gartner та Canalys опублікували звіти, згідно з якими за 2021 рік у світі було продано 340-350 млн комп’ютерів – це ...
Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021 Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021
Наприкінці жовтня на церемонії нагородження Премії HR-бренд Україна – 2021 названо кращі проєкти в галузі управління персоналом українських роботодавц...
Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми