Нерухомість та земля Автор: RomanK Друкувати

ІТшники активно купуватимуть квартири у новобудовах

 • Джерело: ubr.ua.  → Ключові теги: ІТ, нерухомість

  Представники IT-індустрії сформують основний «кістяк» попиту на ринку первинної нерухомості.

  3161_1473592928_1112.jpg (39.31 Kb)у


  Від них буде йти близько 40% всіх покупок, спрогнозував засновник і керуючий партнер групи компаній Concept Group Михайло Підвисоцький.

  «Через пандемію велика частка IT-фахівців працює вдома, тому дуже часто вони потребують додаткової площі для створення домашнього офісу або ж будуть орієнтуватися на наявність коворкінгу або офісних приміщень поруч з житлом», — підкреслив експерт.

  Водночас, додає він, приблизно третина інвесторів цього року будуть переважно менеджерами середньої та вищої керівних ланок секторів ритейлу, логістики, роздрібної торгівлі.

  Ще близько 20% покупців належатимуть до творчих професій: дизайнери, креативні директори, маркетологи тощо.

  Понад 10% покупців — експати (іноземні громадяни, які працюють в Україні і самі українці, тривалий час працюють за кордоном), а також люди старшого віку з усталеним життям, звичками, уподобаннями.

  Незалежно від рівня статуів, принципів вибору житла, в 2022 році всі зазначені групи покупців будуть об’єднувати кілька спільних рис:

  бажання жити серед природи з елементами відокремленого життя, але недалеко від великого міста;
  бажання жити в сучасних будинках, зведених з використанням новітніх технологій і сучасних еко-матеріалів (деревини, каменю тощо);
  жити в середовищі собі подібних людей.
  «Забудовники, реалізуючи масштабні проекти, постараються врахувати потреби всіх категорій покупців, створюючи окремі будинки під вимоги конкретної цільової аудиторії. Зараз це можливо переважно в об’єктах формату нових міст, які будуть будуватися з нуля», — зауважує Підвисоцький.

  Такі об’єкти, каже він, слід вважати новими «містами-супутниками», зведення яких буде органічно вплетене в існуюче навколишнє середовище.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році
Провідні аналітичні агенції: IDC, Gartner та Canalys опублікували звіти, згідно з якими за 2021 рік у світі було продано 340-350 млн комп’ютерів – це ...
Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021 Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021
Наприкінці жовтня на церемонії нагородження Премії HR-бренд Україна – 2021 названо кращі проєкти в галузі управління персоналом українських роботодавц...
Instagram оновив дизайн стартового екрана Instagram оновив дизайн стартового екрана
Соцмережа Instagram оголосила про оновлення дизайну стартового екрану - на головному екрані додатка зʼявилися вкладки Reels і Shop.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми