Нерухомість та земля Автор: RomanK Друкувати

Податки: що чекає на українців при купівлі квартири

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: суспільство, нерухомість, податки

  В Україні в рамках податкового нагляду нарахування податків на дорогі покупки стосуватиметься тільки поточних покупок, проте не буде проводитися заднім числом.

  3161_1473592928_1112.jpg (39.31 Kb)


  Про це в ефірі «Радіо НВ» заявив голова Комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев.

  «Все більше і більше громадян беруть участь у податковій амністії, тому що наші співгромадяни розуміють, що сучасний фінансовий світ дуже прозорий і це світ, в якому ти — хочеш чи не хочеш — повинен пояснювати походження своїх коштів», — заявив нардеп.

  Гетманцев зазначив, що ніхто не буде обкладати додатковим податком майно, придбане багато років тому, може йти мова лише про майбутні цінні придбання.

  «Якщо хтось купив квартиру або будинок на кошти, отримані від ухилення від сплати податків, ніхто не може відібрати цю квартиру або будинок, ніхто не може донарахувати якийсь податок на вартість цього активу. Такого повноваження ні Податкова, ні хтось інший не має і не матиме ніколи. Тому може йтися лише про майбутні цінні придбання, що відзначаються в реєстрах. Це квартири, автомобілі, акції, цінні папери тощо», — пояснив Гетманцев.

  Він також нагадав, що на сьогоднішній день вже амністовано 1 млрд 204 млн грн в рамках податкової амністії. Зокрема, за період свят амністовано понад 100 млн грн.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми