Нерухомість та земля Автор: RomanK Друкувати

Як українцю отримати безкоштовно землю

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: земля

  Багато українців знають, що кожен громадянин може отримати від держави 2 гектари землі безкоштовно.

  3003_120930.jpg (60.62 Kb)


  Як оформити законні 2 гектари землі
  та скільки на це піде часу.

  Де буде ваша ділянка – повністю ваша відповідальність. Ви маєте самостійно знайти землю, яка не належить іншим особам. Не важливо, чи збігається місце розташування ділянки з вашою реєстрацією або місцем постійного проживання.

  Важливо лише те, щоб вона була вільною від прав інших осіб і на неї не розповсюджувались плани розвитку громад, міст, селищ тощо.

  Для пошуку вам у поміч відкриті джерела:

  Публічна кадастрова карта України. Тут ви можете знайти вільну ділянку, дізнатися її призначення, окреслити межі, встановити, чи є на неї плани у держави. Головне розібратися з позначеннями на мапі. Ділянки з власниками відмічені блакитним кольором.
  Державна служба України з питань геодезії, картографії та кадастру. Тут є перелік ділянок, які держава передає у комунальну власність. Дані подані по роках та по окремих громадах. Можна подати запит для отримання публічної інформації, яка вас цікавить: які землі ще не передані у користування, які не плануються під забудову тощо.
  Сайти місцевих рад та органів самоврядування. Тут є плани розвитку громади, можна подати запит щодо знайденої або вільної ділянки. Велика ймовірність того, що вам дадуть відповідь на питання, що стосуються лише сформованих ділянок потрібного призначення (це не завжди 2 га площі), але точно вільних.
  Особисте опитування жителів населеного пункту, де ви хочете взяти землю. Інформація про закинуті площі легко поширюється невеличкими населеними пунктами.
  Навряд чи вдасться знайти вільне місце поблизу великих міст, моря чи інших максимально комфортних місць. Зазвичай на такі ділянки вже є плани у держави або вони мають користувачів.

  Найлегше знаходиться територія в 200-500 км від великих міст.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Браузер Internet Explorer припинив існування Браузер Internet Explorer припинив існування
Microsoft з 15 червня припинила підтримку браузера Internet Explorer (IE). Корпорація офіційно визнала його «застарілим».
Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році
Провідні аналітичні агенції: IDC, Gartner та Canalys опублікували звіти, згідно з якими за 2021 рік у світі було продано 340-350 млн комп’ютерів – це ...
Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021 Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021
Наприкінці жовтня на церемонії нагородження Премії HR-бренд Україна – 2021 названо кращі проєкти в галузі управління персоналом українських роботодавц...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми