Нерухомість та земля Автор: RomanK Друкувати

Складено портрет покупця квартир в новобудовах

 • Джерело: epravda.com.ua.  → Ключові теги: нерухомість, новобудови

  2021 рік виявився занадто суперечливим: з одного боку якість житла, що зводиться, неухильно зростала, покупці-інвестори охоче вкладали кошти в новобудови.

  3161_1473592928_1112.jpg (39.31 Kb)


  З іншого боку, інфляція та здорожчання собівартості будівництва призвели до досить стрімкого зростання цін — в середньому на 25−35%.

  Хто купуватиме житло у 2022 році

  За прогнозом аналітиків, у 2022 році понад 55% покупців житла на первинному ринку купуватимуть квартири за власні накопичення або ж за кошти від продажу старого житла з доплатою, яка не перевищуватиме 30−40% від вартості нового житла.

  Близько 35% розраховують стати власниками за допомогою програм із розтермінування від девелоперів, близько 10% покупців готові придбати квартиру за допомогою іпотечних програм.

  Близько 60% потенційних покупців на первинному ринку вже мають власне житло і намагатимуться покращити свої життєві умови, зосередивши увагу на технологічних, продуманих проєктах, що будуть органічно поєднані з природним середовищем.

  Більшість покупців первинного житла, а це 80−85%, належатиме до вікової категорії від 25 до 45 років. Близько 10−15% – це аудиторія віком від 45 до 60 років.

  Портрет покупця

  Досвід минулих років доводить, що і в 2022 році понад 40% покупців належатимуть до IT-індустрії.

  У той же час близько 30% потенційних інвесторів — це переважно менеджери середньої та вищої керівних ланок секторів рітейлу, логістики, роздрібної торгівлі.

  Близько 20% покупців належатимуть до творчих професій: це дизайнери, креативні директори, маркетологи тощо. Понад 10% покупців — експати, а також люди старшого віку з усталеним життям, звичками та вподобаннями.

  Тренди останніх років будуть дуже актуальними і в 2022 році. Люди тяжіють позбутися будь-якої залежності від мегаполісів, натомість шукатимуть природу, усамітнення, але при цьому недалеко від «гамору» великого міста.

  Іншими словами, пошук затишного та спокійного місця стане ключовим при виборі оселі. Крім цього, покупців об’єднає бажання жити в надсучасних будинках, зведених з використанням найновіших технологій та із сучасних еко-матеріалів (деревини, каменю, тощо).

  Важливим стане й майбутнє оточення: покупці шукатимуть середовище подібних собі людей.

  Новий світовий тренд — це висока цінність зелених насаджень, екології, енергозбереження та висока технологічність, гармонійний простір для життя та розвитку людини.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Браузер Internet Explorer припинив існування Браузер Internet Explorer припинив існування
Microsoft з 15 червня припинила підтримку браузера Internet Explorer (IE). Корпорація офіційно визнала його «застарілим».
Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році
Провідні аналітичні агенції: IDC, Gartner та Canalys опублікували звіти, згідно з якими за 2021 рік у світі було продано 340-350 млн комп’ютерів – це ...
Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021 Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021
Наприкінці жовтня на церемонії нагородження Премії HR-бренд Україна – 2021 названо кращі проєкти в галузі управління персоналом українських роботодавц...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми