Нерухомість та земля Автор: RomanK Друкувати

У Львові зводитимуть будинки для переселенців

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: переселенці

  У Львові найближчими днями почнуть будувати двоповерхові дерев’яні будиночки для переселенців.

  1211_67744.jpg (.95 Kb)


  «В нас є 150 жінок, які в очікуванні народження діток, тому маємо бути підготовлені. Це будуть інші умови, ніж у контейнерному містечку. Плануємо найближчими днями будівництво 2-поверхових дерев’яних котеджів», — повідомив Андрій Садовий.
  Він зазначив, що будуватимуть дерев’яні будиночки за кошти Червоного хреста, ЮНІСЕФ, ООН.

  Ділянки обирають із прицілом на Львів, щоб мешканці мали краще сполучення із містом.

  «Якщо брати дерев’яний хостел, то він буде для 160 людей, там будуть місця для жінок у потребі, будуть пристосовані можливості для майбутніх мам... Якщо говоримо про мам, то для них буде локація у районі Тракту Глинянського. Там спокійніша територія, поряд планується парк у перспективі, це лагідна місцина близько до центру», — прокоментував Андрій Садовий.

  Нагадаємо, що сьогодні у Львові розпочали облаштовувати перше контейнерне містечко для тимчасового перебування українців, які змушені евакуюватись із гарячих точок.

  Наразі тут встановлять 70 житлових контейнерів, у яких зможуть жити понад 350 людей, переважно студенти. В одному будиночку можуть жити 2-4 людини. Всередині облаштують меблі, світло, тепло. Санвузли та їдальня будуть розташовані на території містечка.
  Загалом у місті облаштують три таких містечка на 300 будиночків. Контейнери приїхали з Польщі як подарунок від польського уряду.
  Також у Львові з 7 квітня, розпочали облаштовувати перше контейнерне містечко для тимчасового перебування українців, які змушені евакуюватись із гарячих точок.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми