Нерухомість та земля, Фінанси. Гроші. Валюта Автор: RomanK Друкувати

Названо граничний розмір компенсації за зруйноване житло

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: компенсація, війна, нерухомість

  Максимальна сума компенсанції за знищене внаслідок російської агресії житла не перевищуватиме вартості 150 м2 за один об’єкт нерухомості.

  3850_1473592928_1112.jpg (39.31 Kb)


  Про це повідомила Олена Шуляк, голова партії «Слуга народу».

  Вартість 1 м2 площі рахуватимуть за методикою, яку розробить Кабінет Міністрів.

  У свою чергу відшкодування за пошкоджену квартиру чи будинок не може бути більшою компенсації за знищене житло.

  Розмір компенсації за знищений об’єкт будівництва, щодо якого отримано право на виконання будівельних робіт або його складової частини, яка після прийняття в експлуатацію є самостійним об’єктом нерухомого майна (квартири, іншого житлового приміщення) визначається пропорційно відсотку коштів, які фактично сплачені отримувачем компенсації за відповідний об’єкт.

  У законопроєкті також передбачили, що власники зруйнованого житла зможуть самостійно обрати, де отримати нове помешкання.

  Проте населений пункт, де раніше проживала людина, і той, де вона хоче отримати нове житло, мають бути співмірними за певними характеристиками. Зокрема — за кількістю населення.

  Вартість квадратних метрів у мегаполісі та в невеликому місті суттєво різняться. Тому аби держава могла компенсувати вам втрачене житло — потрібно обрати населений пункт, схожий на той, де ви жили раніше.

  Якщо ж людина з невеликого містечка все-таки захоче жити, приміром, у Києві — ми передбачили механізм доплати за житло. Але у нас є віра, що люди здебільшого повертатимуться в свої домівки.

  Джерелами для фінансування програми відшкодування є фонд відновлення майна та зруйнованої інфраструктури України у зв’язку зі збройною агресією рф; міжнародна технічна та поворотна або безповоротна фінансова допомога; інші джерела, не заборонені законодавством України.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми