Нерухомість та земля Автор: RomanK Друкувати

Українці активно беруть житло в іпотеку

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: іпотека

  Українці почали шукати можливості купити житло в кредит на «мирних» територіях.

  3850_1473592928_1112.jpg (39.31 Kb)


  Про це розповіла перша заступниця голови правління банку «Глобус» Олена Дмітрієва під час круглого столу, проведеного «Фінансовим клубом».

  «Це Західна Україна: Львів, Чернівці, Рівне. Це міста, які найменше постраждали від російської агресії й де люди планують жити мирним життям. Тут є попит, але він невеликий», — розповіла вона.

  Звертаються до банку і забудовники, які надали покупцям розстрочку, а тепер хотіли б отримати гроші для будівництва.

  «До того ж є запит від забудовників, які б хотіли перекредитувати в банках свою розстрочку, тому що їм треба будувати далі, а зараз наявність обігових коштів багато значить. Тому вони готові в банках перекредитувати тих своїх покупців, які купляли квартири в розстрочку», — повідомила вона.

  Проте такого великого попиту на іпотеку, як був до війни, зараз немає.

  «Але важливо, щоб людина мала можливість розпочати своє життя в новому місці, — вважає Олена Дмітрієва. — Тому ми зараз відновлюємо нашу програму „Легка іпотека“ — це фактичне кредитування придбання нерухомості без оформлення власне іпотеки — застави. А коли закінчиться воєнний стан і людина зможе оформити іпотеку, тоді в неї зменшиться відсоткова ставка — зараз вона трошки буде більша. Таким чином ми будемо стимулювати людину якнайшвидше оформлювати заставу».  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми