Нерухомість та земля Автор: RomanK Друкувати

Аналіз ринку оренди землі під час воєнного стану

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: земля, оренда

  У системі «Prozorro.Продажі» оголошено понад 5 тисяч онлайн-аукціонів із продажу та оренди землі. Загальна вартість усіх лотів — 1 млрд 441 млн грн.

  5424_avpvapyvapucaua-800x500_c_r695x430.jpg (34.38 Kb)


  Загальна площа земельних ділянок — понад 27 тис. га. Про це повідомляють у «Prozorro.Продажі».
  За час війни за результатами успішно завершених земельних аукціонів до бюджетів різних рівнів надійшло майже 96 млн гривень.
  Із 5 тисяч оголошених аукціонів майже 1800 — із продажу землі та понад 3200 — із оренди.
  Загальна площа земельних ділянок за аукціонами з оренди землі — 23,8 тис. га, вони оцінюються в 110 млн грн; аукціонів із продажу — 3,4 тис. га, які оцінюються в 1,3 млрд грн.
  Зростання ціни на торгах у середньому становить 190%.

  За даними аналітичного модуля, 627 організаторів оголосили аукціони з продажу та здачі в оренду земель. Декілька десятків організаторів — це приватні землевласники.
  Станом на 28 квітня в системі повністю завершено майже 1700 земельних аукціонів, ще 320 торгів — на етапі укладання договорів. Середній показник конкуренції на торгах — 3,4 учасника.
  Найбільшу кількість аукціонів із продажу земель оголошено у Київській області, таких торгів — 407. Ще 189 аукціонів, на яких можна купити земельну ділянку, — в Одеській області, 151 — у Львівській, 147 — у Закарпатській. Оголосили аукціони з продажу земель у системі 266 організаторів.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми