Нерухомість та земля Автор: RomanK Друкувати

Як уникнути оренди неіснуючого житла

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: оренда, нерухомість

  Війна змусила мільйони українців кинути свої оселі та десь шукати прихистку. Цим і користуються шахраї. Вони публікують оголошення про здачу житла в оренду у відносно безпечних регіонах країни (наприклад на заході України) та просять зацікавлених вислати передоплату на картку.

  3850_1473592928_1112.jpg (39.31 Kb)


  Аферисти пояснюють необхідність передплати великим попитом, а внесена заздалегідь сума, мовляв, стане такою собі гарантією для обох сторін. Чим усе закінчується, думаємо, пояснювати не потрібно.
  Як уберегтися
  Правило просте: не переказуйте гроші наперед. Будь-які розрахунки з орендодавцем мають відбуватися лише після того, як ви переконаєтесь, що квартира, по-перше, дійсно існує, по-друге, готова до заселення.
  Ідеальний варіант — укласти письмову угоду про оренду. Якщо ж це неможливо, то:
  у разі готівкового розрахунку попросіть орендодавця написати розписку, що взяв у вас гроші;
  під час переказу коштів з картки на картку зазначте призначення платежу: наприклад, «Оренда», або «Сплата за проживання за період...»
  У разі виникнення якихось спірних питань, такі документи стануть вам у пригоді. Як мінімум, ви зможете довести, що сплатили певній особі визначену суму.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Браузер Internet Explorer припинив існування Браузер Internet Explorer припинив існування
Microsoft з 15 червня припинила підтримку браузера Internet Explorer (IE). Корпорація офіційно визнала його «застарілим».
Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році
Провідні аналітичні агенції: IDC, Gartner та Canalys опублікували звіти, згідно з якими за 2021 рік у світі було продано 340-350 млн комп’ютерів – це ...
Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021 Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021
Наприкінці жовтня на церемонії нагородження Премії HR-бренд Україна – 2021 названо кращі проєкти в галузі управління персоналом українських роботодавц...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми