Нерухомість та земля Автор: RomanK Друкувати

Де в Європі найдешевші квартири

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: нерухомість

  Наразі деякі європейські країни приймають біженців безкоштовно, але дедалі більше українців починає замислюватися про покупку власного житла.

  0377_769.jpg (50.02 Kb)


  Звісно, враховуючи втрату стабільного доходу та відсутність роботи, українці здебільшого розглядають бюджетні варіанти у тих країнах, які пропонують швидкі та відносно незатратні угоди з нерухомістю. Ресурс Check in Price назвав 6 регіонів, де можна вкластися у квадратні метри й не розоритися.
  Болгарія
  Болгарія є однією з найдоступніших країн Європейського Союзу та країною, де фіксують найнижчі доходи громадян. Відповідно, ціни на житло тут нижчі, ніж в інших європейських країнах.

  Ціни на нерухомість у Болгарії досить низькі. Бюджетний будинок можна купити у сільській місцевості. Трохи більше, але все ж таки не критично, доведеться заплатити за житло біля моря. І навіть квартира у столиці коштуватиме підйомну суму. Як зазначає ресурс Check in Price, Софія — одна з найдешевших столиць Європи, де ціна за квадратний метр коливається від 1000 до 2000 доларів.
  Ще нижчі ціни в провінційніших регіонах. Так, у місті Велико-Тирнове «квадрат» коштує лише 500 доларів.
  Латвія
  Незважаючи на своє розташування в Північній Європі, Латвія пропонує одні з найдешевших будинків та квартир у всій Європі. Це стосується навіть Риги. Нерухомість у латвійській столиці коштує в середньому 1500 доларів за квадратний метр. Нерідко можна знайти пропозиції по 1000 доларів за «квадрат» і навіть менше, якщо ви готові зробити ремонт.
  За межами Риги ціни ще нижчі. Наприклад, у місті Даугавпілс можна знайти квартири, де квадратний метр коштує 300 доларів.
  Румунія
  Столиця Румунії Бухарест є відносно дорогою, якщо порівнювати ціни з іншими містами Східної Європи. Втім, якщо ви поїдете далі — у невеликих містечках та селищах можна купити досить вигідну нерухомість.

  У таких містах, як Яси або Тімішоара, є квартири, ціна за квадрат яких варіюється від 1000–1500 доларів. У місцевих селах ціна на «квадрат» стартує із 500 доларів.
  Албанія
  У Албанії чимало дешевих пропозицій. А враховуючи гарні види та прекрасну природу, нерухомість можна купувати як інвестицію.
  Столиця Албанії Тирана є найдорожчою локацією для купівлі житлової нерухомості в країні. Тут вартість квадратного метра може змінюватися від 1000 до 2000 доларів.
  А ось на узбережжі ви знайдете одні з найдешевших будинків та квартир у Європі. У місті Саранда, наприклад, можна «підстрілити» апартаменти з видом на море за ціною, нижче 1000 доларів за квадратний метр.
  Сербія
  Нерухомість майже у всіх регіонах Сербії є цілком доступною. Найвищими цінами є «квадрати» у Белграді. Але, подорожуючи на північ, наприклад, у місто Нові-Сад, можна знайти квартири від 1000–1500 доларів за квадратний метр. У сербських селах будинки в хорошому стані продаються за ціною 500 доларів за «квадрат».
  Португалія
  Хоча ціни на нерухомість у Португалії зросли за кілька десятиліть, більша частина цінових коливань спостерігалася лише у великих містах, таких як Лісабон, Порту та Алгарве. В інших провінціях досі можна знайти бюджетні пропозиції.
  У Брагансі або Каштелу-Бранці, вздовж кордону з Іспанією, доступні будинки вартістю менше 500 доларів за квадратний метр. Часто в ціну входить гарний сад і тераса.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми