Нерухомість та земля Автор: RomanK Друкувати

Інвестиція у нерухомість - думка експерта

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: нерухомість

  Наразі купити квартиру в столиці можна і за 40 тисяч доларів. Згодом попит буде зростати, водночас підвищуватиметься й вартість квадратних метрів.

  29_1473592928_1112.jpg (39.31 Kb)


  Про це розповів президент Асоціації рієлторів України Юрій Піта. Він вважає, що сьогодні є сенс ризикувати та вкладатися у нерухомість.
  Чи доцільно зараз купувати нерухомість

  На думку Піти, купувати житло зараз доцільно, оскільки це хороший спосіб «осісти» та почати обживатися на новому місці.

  "Покупці зараз — це насамперед люди, які втратили житло, але мають можливість його купити. Їм треба десь мешкати. Якщо є можливість, то треба купувати, тому що оренда також коштує грошей, а своє житло — це своє житло. Це надійніше, спокійніше можна почуватися. Тому можна і потрібно шукати об’єкти нерухомості, вивчати ринок, торгуватися десь",— наголосив він.

  Натомість він не радить зволікати. Враховуючи нестабільну ситуацію в країні, можна не дочекатися більшого здешевлення квадратних метрів.
  «За умови покращення ситуації в країні буде покращуватися ситуація і на ринку нерухомості, та ціни відновляться. Можна, як-то кажуть, не встигнути та помилитися», — додав він.
  Яка зараз ситуація на київському ринку нерухомості
  Піта розповідає, що ціни суттєво не знизилися. Тобто купити те, що умовно коштувало 40 — 50 тисяч доларів, за 15 — 20 тисяч не вдасться. Крім того, на ринку немає масової пропозиції. Насамперед це пов’язано із забороною продавати нерухомість за довіреністю.
  «Багато хто виїхав за кордон і не може продати, навіть якщо дуже хочеться», — розповів він.

  Також на час воєнного стану не працює демографічний реєстр, де реєструється місце проживання. Покупець, купуючи квартиру з прописаними людьми, напевно, не ризикуватиме зараз, а чекатиме хоча б щоб була можливість їх виписати з квартири.
  Коли ціни повернуться на довоєнний рівень
  Президент Асоціації рієлторів України прогнозує повернення цін, проте наголошує: відлік треба робити від того моменту, коли закінчаться військові дії.
  "Наразі такого розуміння у нас немає. Тому цього року точно нічого не станеться. Упродовж цього року ціни не повернуться на довоєнний період у більшості регіонів країни",— зазначає Піта.
  За його словами, у цьому плані більш показовою буде осінь. Тоді він прогнозує пожвавлення на ринку житла.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют Нова технологія дозволяє відновлювати Seed Phrase: Революційний крок у збереженні криптовалют
Унікальний інструмент, що дозволяє відновлювати Seed Phrase (фразу для відновлення доступу до криптовалютного гаманця), вразив світ криптовалют. Seed ...
Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner Пасивний дохід у світі криптовалют від SunMiner
Отримуйте щоденний пасивний дохід у світі криптовалют за допомогою SunMiner - провідного постачальника обчислювальної техніки.
Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми