Нерухомість та земля Автор: RomanK Друкувати

Житло у Києві подешевшає ще на третину

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: нерухомість

  Вартість квартир у Києві впаде за кілька місяців. Це обумовлено низьким попитом, оскільки люди не готові вкладати кошти у нерухомість.

  29_1473592928_1112.jpg (39.31 Kb)


  При цьому ціни можуть впасти на 30%, розповів у ефірі «Громадського радіо» голова Спілки консультантів з нерухомості Іван Кудояр.

  Експерт вважає, що купівля квартир — це далека перспектива, а покупці не готові зараз планувати на 5-10 років.

  Продавці вважають, що ціни мають підрости, бо зросли ціни на будівельні матеріали, первинний ринок дещо зріс у ціні. Але покупці, звісно, не готові зараз купувати. Адже купівля — це перспектива на роки, 5 років, 10 років.
  — голова Спілки консультантів з нерухомості Іван Кудояр.

  Через війну кількість угод перебуває на низькому рівні.
  «Всі чекають, коли буде спад вартості. Падіння точно буде, на 20-30% від довоєнної ціни. Десь за 3-4 місяці, можливо, пів року», — наголосив Кудояр.

  Крім того, він вважає, що дорожчий сегмент квартир буде менш затребуваним. Матимуть попит квартири з нижчої цінової категорії.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми