Нерухомість та земля Автор: RomanK Друкувати

Українці замість купівлі житла обиратимуть оренду

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: нерухомість, оренда

  Українці найближчими роками активніше купуватимуть уже готове житло, а не інвестуватимуть у новобудови.

  29_1473592928_1112.jpg (39.31 Kb)


  Про це розповів співзасновник та керуючий партнер INSPI Development Володимир Семенцов.
  При цьому все більше людей почнуть зовсім відмовлятися від покупки квартир і будинків, віддаючи перевагу оренді. Це пов’язано з трьома основними причинами: страхом втратити майно, падінням купівельної спроможності і зміною життя.
  На думку експерта, українці навіть після завершення війни ще довго відчуватимуть її наслідки.
  «Достовірно невідомо, коли завершиться війна. Однак її потужний вплив на психіку українців спостерігатиметься в найближчі 30-40 років. Свобода і страх стануть рушіями у зміні ставлення до життя в конкретному місці, а також у сприйнятті майна як добра», — вважає експерт.
  У зв’язку з цим орієнтири покупців нерухомості зміщуватимуться. Свобода пересування та можливість у будь-який час змінити місце проживання стануть важливішими, ніж володіння майном. До того ж, у багатьох не вистачатиме не лише заощаджень, а й мотивації для придбання квартир — особливо це зачепить тих, хто втратив майно під час війни.

  Тих, хто все ще готовий купувати житло, до 2024-2025 років більше цікавитиме придбання квартир у вже побудованих об’єктах. Інвестування на початкових стадіях будівництва багато хто вважатиме надто ризикованим, вважає Семенцов.
  У зв’язку з цим девелопери прагнутимуть отримання банківських кредитів на початкових стадіях реалізації проектів, а також залучення великих інвесторів. А продажі розпочнуть планувати вже на період після введення житлових комплексів в експлуатацію. Не виключено, що стане більше об’єктів «під ключ»: з чистовим ремонтом та меблями.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як TikTok використовують для просування бізнесу Як TikTok використовують для просування бізнесу
Соціальна мережа TikTok – це потужний та відносно дешевий спосіб у залученні клієнтів для вашого бізнесу в Інтернеті.
Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд
Pulsar є відомим брендом у світі тепловізійних технологій, відомим своєю передовою продукцією для різних галузей, включаючи військове застосування, по...
Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес
Футбол не лише захоплююча гра, а й великий бізнес, який має значний економічний вплив на глобальному рівні. Цей спорт залучає мільйони людей як гравці...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми