Нерухомість та земля Автор: RomanK Друкувати

Пропозиції оренди житла по Україні збільшується

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: оренда, нерухомість

  Кількість пропозицій по оренді житла зростає по всій Україні. Найбільше пропозицій за кількістю активних оголошень у Києві та Київській області, а також у Дніпропетровській та Одеській областях.

  8008_1473592928_1112.jpg (39.31 Kb)


  Про це свідчать дані аналітики українського маркетплейсу Dom.Ria.

  Ринок центру та заходу України майже повернувся до довоєнного рівня в попиті. Проте, якщо раніше більше розглядали продаж, то зараз переважає оренда.

  Порівнюючи динаміку весни та літа, кількість оголошень у Києві зросла на 370%.

  Середня вартість оренди однокімнатної квартири у Києві становить 19 830 грн, на Закарпатті — 20 168 грн, а на Львівщині — 18 215 грн.

  Багатокімнатний будинок, в середньому, можна орендувати за 94 018 грн на Київщині, за 43 460 грн на Закарпатті та за 51 795 грн на Львівщині.

  Стосовно планів українців щодо майбутньої покупки, за результатами опитування, у серпні суттєво зріс відсоток охочих придбати житло на стадії будівництва. Лідером щодо купівлі лишається вторинне житло.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми