Нерухомість та земля Автор: RomanK Друкувати

Іпотеку під 3% отримають не всі

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: нерухомість, іпотека

  Минулого тижня уряд ухвалив постанови, які дозволять запустити пільгове іпотечне кредитування під 3% у жовтні. Проте скористатися програмою зможуть не всі.

  8008_1473592928_1112.jpg (39.31 Kb)


  Як пояснила перший віцепрем’єр-міністр України — міністр економіки Юлія Свириденко, люди, які залишилися без роботи не зможуть претендувати на іпотеку до моменту працевлаштування.

  Хто не зможе отримати іпотечний кредит під 3%
  Особи, які втратили роботу
  Свириденко пояснила, що базова вимога банку при кредитуванні фізичних осіб — наявність стабільного джерела доходу у позичальника та термін працевлаштування зазвичай від 6 місяців. Тож громадяни, які тимчасово залишились без роботи, зможуть взяти участь у цій програмі лише після працевлаштування.
  "Зазначу, що зі свого боку уряд запустив низку програм, спрямованих на зменшення безробіття і надання допомоги людям у працевлаштуванні",— додала міністерка.
  Вона наголошує, що одне із головних завдань держави — спростити пошук роботи, дати українцям можливості фінансово забезпечувати свої родини, і в тому числі стати учасником програми «Доступна іпотека».
  Учасники інших держпрограм
  За словами Свириденко, людина, яка проходила за іншими програмами пільгової іпотеки, вже покращила свої житлові умови. Тому це одна із підстав відмовити їй.
  Ефективніше, на думку міністерки, використати державні кошти на користь тих, хто цього ще не зробив.
  Що робити особам, які перебувають за кордоном
  Свириденко зазначає, що українці, які через війну отримали тимчасовий прихисток в інших країнах, зможуть взяти участь у програмі після повернення та працевлаштування вдома, адже вони мають бути платоспроможними, щоб сплачувати кредит  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми