Нерухомість та земля Автор: RomanK Друкувати

Скільки часу потрібно, щоб купити квартиру в ЄС

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: житло, Польща

  Середньостатистичному мешканцю Польщі необхідно відкладати 80% зарплати упродовж 7 років, щоб купити квартиру на 50 квадратних метрів. На тлі інших країн Європи це оптимальний показник.

  5375_1473592928_1112.jpg (39.31 Kb)

  Про це свідчать дані порталу GetHome.pl. Експерти підкреслюють, що для розрахунку бралася заробітна плата у розмірі 6 287,79 злотих.

  Скільки потрібно відкладати на житло у Польщі

  Як зазначається у дослідженні, щоб купити квартиру площею 50 квадратних метрів у Польщі, потрібно відкладати практично усю середню місячну заробітну плату (6 300 злотих або 1340 євро) упродовж 7 років. Загалом медіанна вартість житла по країні становить понад 107 тисяч євро.

  При цьому в інших країнах Європи придбати своє житло складніше. Наприклад, у Чехії на купівлю аналогічного метражу доведеться відкласти 120 зарплат, а в Словаччині — 140.

  Найпростіше придбати власну квартиру у Данії, для цього доведеться відкласти 40 зарплат, а також в Ірландії — 50. Середня доступність житла відносно зарплат зафіксована в:

  Іспанії (65),
  Італії (85),
  Німеччині (90),
  Франції (95).

  Дорогі кредити та програма «Перша квартира»

  За даними банку PKO, внаслідок подорожчання квадратних метрів та кредитів у поляків виникла проблема з пошуком доступного житла.

  Зараз проблему може розв’язати нова держпрограма «Перша квартира» із кредитом під 2%, яка почне працювати з середини 2023 року. За цією програмою перші 10 років держава покриватиме різницю із заниженою кредитною ставкою. Отримати кредит зможуть жителі віком до 45 років.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Amouage: История и искусство роскошной парфюмерии Amouage: История и искусство роскошной парфюмерии
Amouage – это роскошный парфюмерный бренд, основанный в Омане в 1983 году. Его создание было инициировано Ее Высочеством Султаной Кабусом бен Саидом, ...
Як обирають коледж для подальшого навчання? Як обирають коледж для подальшого навчання?
Останніми роками спеціальність "Психологія" стає все більш популярною серед абітурієнтів, які обирають коледж психології для подальшого навчання. Ця т...
Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить? Снаряжение для туризма и кемпинга. Где купить?
Современные путешественники все чаще обращаются к Интернет-магазинам для покупки туристического снаряжения. Это неудивительно, ведь Интернет предостав...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми