Нерухомість та земля, Тарифи. Ціни. Штрафи Автор: RomanK Друкувати

Ціна однокімнатної квартири з ремонтом у великих містах України

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: ціна, квартири

  В Україні однокімнатну квартиру із ремонтом вийде купити найдорожче в Києві (3,2 млн грн), Львові (2,1 млн грн), Одесі (1,7 млн грн), а також Вінниці, Ужгороді та Дніпрі (всі – 1,6 млн грн). При цьому в столиці в середньому ціна на однокімнатки знизилась на 400 тис. грн – 12%, а в інших містах зміни вартості не відбулося.

  5375_1473592928_1112.jpg (39.31 Kb)


  Про це свідчать статистичні дані ЛУН. Цікаво, що ціни на трикімнатні квартири в Ужгороді в середньому на 1000$ вищі, аніж в Одесі.

  Найдешевші однокімнатні квартири з ремонтом серед великих міст України продаються в Кривому Розі (480 тис. грн), Запоріжжі (920 тис. грн), Кропивницькому (940 тис. грн) та Миколаєві (1 млн грн). Після них йдуть Івано-Франківськ, Чернігів, Суми та Херсон (усі – 1,1 млн грн).

  Який вигляд має загальний рейтинг цін?

  Київ – 3,2 млн грн.
  Львів – 2,1 млн грн.
  Одеса – 1,7 млн грн.
  Вінниця – 1,6 млн грн.
  Ужгород – 1,6 млн грн
  Дніпро – 1,6 млн грн.
  Луцьк – 1,5 млн грн.
  Чернівці – 1,5 млн грн.
  Рівне – 1,4 млн грн.
  Полтава – 1,4 млн грн.
  Тернопіль – 1,4 млн грн.
  Черкаси – 1,4 млн грн.
  Харків – 1,3 млн грн.
  Житомир – 1,3 млн грн.
  Хмельницький – 1,2 млн грн.
  Херсон – 1,1 млн грн.
  Суми – 1,1 млн грн.
  Чернігів – 1,1 млн грн.
  Івано-Франківськ – 1,1 млн грн.
  Миколаїв – 1 млн грн.
  Кропивницький – 940 тис. грн.
  Запоріжжя – 920 тис. грн.
  Кривий Ріг – 480 тис. грн.
  Нагадаємо, експерти з нерухомості очікують зростання цін на житло в Україні в найближчі місяці – насамперед на вторинному ринку. Як очікується, вгору ціни підуть наприкінці березня-початку квітня. Так, констатують аналітики, лютий є останнім місяцем стабільних цін на нерухомість.

  Зокрема, за словами президента Асоціації фахівців з нерухомості України Юрія Піти, у лютому не прогнозується суттєвих змін на ринку нерухомості, передає 24 канал. Чого не скажеш за березень та квітень.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми