Нерухомість та земля Автор: RomanK Друкувати

На Київщині почнуть відбудову багатоповерхівок

 • Джерело: finance.ua.  → Ключові теги: нерухомість

  На Київщині до кінця поточного року Київська ОВА спільно з «Фондом енергоефективності» планує відновити та енергомодернізувати щонайменше 150 багатоквартирних будинків, які постраждали внаслідок повномасштабної війни з рф.

  7394_1473592928_1112.jpg (39.31 Kb)


  Про це поінформувала пресслужба КОВА.
  Під час робочої зустрічі представники Київської ОВА та Фонду енергоефективності підписали меморандум про співпрацю, у межах якого планується відновлення та термомодернізація багатоквартирних будинків по всій території столичної області.

  «Ці чотири відновлені будинки в Ірпені, де загалом 144 квартири — перший результат нашої спільної роботи. А підписаний меморандум про співпрацю — запорука того, що такими спільними діями до кінця року відновимо та термомодернізуємо щонайменше ще 150 таких багатоквартирних будинків», — зазначив заступник голови Київської ОВА Микола Бойко.
  За інформацією Київської обласної військової адміністрації, ця ініціатива реалізується спільно з Фондом енергоефективності в рамках програми «ВідновиДІМ».
  До участі в програмі залучаються ті будинки, в яких створено об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ).

  Програма «ВідновиДІМ» фінансує заміну або ремонт віконних блоків і блоків балконних дверей, зовнішніх дверей, ремонт пошкоджень фасадів і покриття будівлі, обладнання дахових котелень та інженерних мереж. Уточнюється, що отримані кошти ОСББ може використати як для будівельних робіт, так і для придбання матеріалів та обладнання, необхідних для їх виконання.
  Окрім того, як зазначається, у КОВА функціонує Програма підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та інших житлових будинків, пошкоджених внаслідок бойових дій на Київщині з упровадженням енергоефективних заходів на 2023-2024 роки.

  У межах цього проєкту КОВА дофінансовуватиме роботи, які не можуть бути виконані в рамках роботи програми «ВідновиДІМ» чи на виконання яких не вистачило коштів.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі Фінансові інновації: Децентралізація, NFT, ESG та аналітика даних у цифровій епосі
На хвилі глобальної цифрової трансформації моделі децентралізованих фінансів (DeFi) все більше домінують у діловому та фінансовому середовищі. У цьому...
Новий гравець на фінансовому ринку Новий гравець на фінансовому ринку
Криптовалюти стали однією з найбільш гучних тем останніх років. Вони з'явилися як альтернатива грошам, акціям та іншим активам, і з того часу набули в...
ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть ChatGPT в Україні: як працює та що там пишуть
ChatGPT, який стрімко здобув популярність у світі, тепер доступний і в Україні, повідомив керівник мінцифри Михайло Федоров.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми