Нерухомість та земля, Фінанси. Гроші. Валюта, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Скільки потрібно віддати до бюджету за свою квартиру

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: податок, нерухомість

  Українці зобов’язані сплатити податки за свої квартири до кінця серпня. Це стосується лише тих, хто отримав квитанцію з розміром податку і при цьому має житло, площа якого перевищує норму.

  9916_1470992131_7a72d90f31f9fb52c5168c052d0361c8_650x410_1_650x410.jpg (40.12 Kb)


  Про це йдеться у матеріалі. Норму при цьому встановлено законодавством. Щоправда, місцева влада має можливість "збільшити" норму (зменшувати її не можна). Граничний розмір "норми" на нерухомість складає:

  60 квадратів для квартири;
  120 квадратів на будинок;
  180 квадратів, якщо у власності є і будинок, і квартира.
  Якщо нерухомість (наприклад, квартира) розділена між кількома власниками (чоловіком та дружиною), то норму 60 квадратів застосовують для кожного. Податок нараховується лише на "зайву" площу.

  Розмір податку становить до 1,5% від мінімальної зарплати за минулий рік. Торік мінімалка була у розмірі 6700 грн (і не змінилася досі). Так, максимальна сума податку для "зайвої" площі становить 100,5 грн за квадратний метр.

  Податок на нерухомість надходить до місцевих бюджетів. Для невеликих населених пунктів це може бути одним із основних джерел доходу. При цьому податок потрібно сплачувати за місцем реєстрації. Якщо ви володієте нерухомістю неповний рік, то потрібно платити тільки за ті місяці, коли вам належали квартира або будинок.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як TikTok використовують для просування бізнесу Як TikTok використовують для просування бізнесу
Соціальна мережа TikTok – це потужний та відносно дешевий спосіб у залученні клієнтів для вашого бізнесу в Інтернеті.
Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд
Pulsar є відомим брендом у світі тепловізійних технологій, відомим своєю передовою продукцією для різних галузей, включаючи військове застосування, по...
Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес
Футбол не лише захоплююча гра, а й великий бізнес, який має значний економічний вплив на глобальному рівні. Цей спорт залучає мільйони людей як гравці...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми