Нерухомість та земля, Влада та політики, Суспільство Автор: RomanK Друкувати

Українці в Ірландії можуть втратити безкоштовне житло

 • Джерело: obozrevatel.com.  → Ключові теги: Ірландія, нові правила

  Влада Ірландії запровадила нові суворі правила для біженців з України. Зокрема, українці, які захочуть виїхати на Різдво , можуть втратити безкоштовне житло. Причому обмеження стосується як міжнародних поїздок (в т.ч. в Україну), так і подорожей Ірландією.

  2341_im8x383-ukraine-eu_volynnews.jpg (51.95 Kb)

  За старими правилами біженці мали право залишати державне житло на 7 днів, тепер цей термін скорочено до нуля . Такі вимоги набули чинності у жовтні-2023, пише Extra.ie .

  "Джерела, знайомі з роботою розміщення українців, повідомили, що кількість порожніх місць через те, що біженці тимчасово перебувають далеко від наданого державою житла, стала серйозною проблемою", – йдеться у матеріалі. Те, що деякі українці зловживають правом на безкоштовне житло і фактично там не перебувають, призводить до дефіциту місць для біженців, що знову прибули (до 700 осіб на тиждень).

  Згідно з новими правилами, українські біженці все ще мають право залишати країну за обмежених обставин, якщо заздалегідь повідомить про це міграційна влада. Тим не менш, тепер їхнє житло буде надано комусь іншому і не обов'язково залишиться вільним, коли вони повернуться до країни після Різдва.

  "Бенефіціари тимчасового захисту можуть залишити своє тимчасове житло, щоб виїхати , але повинні заздалегідь повідомити про це департамент, відмовившись від свого житла, щоб вакантні місця могли бути використані для інших бенефіціарів тимчасового захисту, які цього потребують", - пояснили в Департаменті інтеграції.

  Після повернення українці зможуть запросити нове житло . Однак, якщо воно буде доступне, його розташування може бути абсолютно іншим.

  Винятком є ​​лише поїздки документально підтвердженими медичними потребами або з " міркувань співчуття " . Однак і в цьому випадку броня житла не буде нескінченною. У правилах не вказано чіткого терміну, але прописано, що це має бути "розумний період часу".

  Видання зазначає, що зміна ставлення до закордонних поїздок біженців – це лише початок. Адже в Ірландії планують цілу серію заходів, спрямованих на те, щоб зробити країну менш привабливою для тих, хто тікає від війни .

  За даними ірландського мін'юсту, близько третини українців прибули до цієї країни вже після того, як були зареєстровані в іншій країні ЄС. Це свідчить про те, що Ірландію обирали через великі пільги , але тепер ситуація зміниться.



  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Правила виготовлення та брендування промо продукції Правила виготовлення та брендування промо продукції
Промо-продукція відіграє ключову роль у будь-якій маркетинговій стратегії, будучи могутнім інструментом для залучення уваги до бренду та збільшення йо...
Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024 Команда Incrypted оголосила дату проведення Incrypted Conference 2024
Криптомедіа Incrypted організовує один із найзнаковіших і наймасовіших криптоівентів уже вчетверте. Цього року Incrypted Conference відбудеться в нові...
Військторг – якісне спорядження за доступними цінами Військторг – якісне спорядження за доступними цінами
Військторг –  інтернет-магазин військового спорядження та амуніції. Пропонує великий вибір товарів для потреб військовослужбовців, мисливців та усіх, ...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми