Нерухомість та земля Автор: admin Друкувати Коментарів: 1

Київська міська рада здаватиме в оренду громадські туалети

 • .  → Ключові теги: громадські туалети

  7442_1_1.jpgКиївська міська рада здаватиме в оренду громадські туалети комунальної власності.  Про це повідомляють "Українські новини".

  За ухвалення відповідного рішення проголосувало 88 депутатів при мінімально необхідних 61.

  "На даний час громадські вбиральні санітарного типу комунальної власності територіальної громади Києва знаходяться в більшості випадків в незадовільному санітарно-технічному стані. Бюджетне фінансування та кошти підприємств-балансоутримувачів громадських вбиралень є недостатніми для проведення необхідних ремонтних робіт", - йдеться в проекті рішення.

  Згідно із документом, одним із способів рішення даної проблеми є передача громадських туалетів в оренду з покладанням на орендарів зобов'язань щодо здійснення оновлення та утримання в належному стані об'єктів оренди.

  Як повідомляється, дане рішення передбачає виключення громадських туалетів із переліку елементів благоустрою, оскільки передача в оренду таких об'єктів заборонена.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Microsoft запланував купівлю компанії Nokia Microsoft запланував купівлю компанії Nokia
Фахівці аналітичної компанії CCS Insight опублікували прогноз щодо бренду Nokia на наступний рік – на їхню думку, компанія буде придбана одним з амери...
Європа чи Сомалі: історія українського судового розгляду Європа чи Сомалі: історія українського судового розгляду
Ми вже звикли до того, що рейтинг рівня довіри до українських судової і правоохоронної систем регулярно б'є антирекорди. Але навіть на цьому тлі істор...
Xiaomi випустила Xiaomi випустила "бюджетний" ігровий комп'ютер
Xiaomi на платформі Youpin випустила настільний комп’ютер Ningmei Soul GI6 на базі процесорів AMD Ryzen R5 2600. Початкова ціна настільного ПК станови...

Коментарі


 • Кому-то уже захотелось туалеты прихапнуть. Последователям уже нечего не останется стырить. Добрались до туалетов, которых в городе итак не хватает. Пора эту власть выгонять и голосовать за абсолютно новых людей.

Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми