Нерухомість та земля Автор: dmytro.bobritsky Друкувати

Міністр оборони забрав квартиру в адмірала

 • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: Міноборони, житло, нерухомість

  Міністр оборони України Павло Лебедєв за результатами службового розслідування скасував рішення щодо розподілу квартир у місті Києві. Про це УНН повідомили у прес-службі Міністерства оборони України.


  minoboroni.jpg

  У Міноборони повідомили, що зважаючи на підтверджені факти допущених порушень під час розподілу квартир на основі рішення комісії, було скасовано рішення про надання житлової площі адміралу Кабаненку І.В. та старшому лейтенанту Барабашук О.В.

  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Заступник міністра пожалівся на розкрадання зброї і техніки

  А раніше затверджені рішення про оголошення складу житлової комісії гарнізону міста Києва від 16 травня 2013 року № 7 скасовані, як такі, що видані з перевищенням повноважень та не відповідають вимогам наказів Міністерства оборони України.

  "З метою недопущення в майбутньому подібних випадків, начальнику Генерального штабу – Головнокомандувачу Збройних Сил України генерал-полковнику Замані В.М. та начальнику Головного квартирно-експлуатаційного управління ЗС України Грузинській Я.О. доручено упорядкувати та зробити більш прозорим для громадськості", - йдеться у повідомленні Міноборони.

  За рішенням Міністра оборони України Павла Лебедєва, військовослужбовців та працівників ЗС України, які допустили порушення, виявлені під час службового розслідування, буде притягнуто до дисциплінарної відповідальності наказами відповідних командирів та начальників.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні
Гаджети для здоров'я стають все більш популярними в Україні.
Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми