Нерухомість та земля Автор: Ната Друкувати

ТОП-10 країн, у яких українці купують житло

  • Джерело: ua.korrespondent.net.  → Ключові теги: Нерухомість, гроші

    Співробітники компаній, що займаються зарубіжною нерухомістю, зустрічають вибори до Верховної Ради, не приховуючи оптимізму, повідомляє "Кореспондент".

    При цьому портал зазначає, що через жорсткі обмеження на відкриття валютних рахунків за кордоном українці й досі не такі активні у покупці закордонних резиденцій, як, наприклад, росіяни.

    imagekepkis.jpegКомпанії, що лідирують в Україні в цьому сегменті і маловідомі у Росії, між тим, половину операцій здійснюють на користь жителів сусідньої країни, але до тисячі операцій з іноземною нерухомістю на рік українці все ж таки здійснюють, і поведінкою на ринку відрізняються від росіян.

    "Власники московської нерухомості нерідко перебираються на захід, не продаючи своє житло у російській столиці, а здаючи його в оренду. При виборі, як правило, дуже цінують ввічливе ставлення з боку посередників. Українці педантичніші стосовно чистоти операції і довіряють в основному рекомендаціям друзів", - розповідає комерційний директор компанії "Гольфстрім" Максим Туровський.

    "Кореспондент" пише, що вибори та інші катаклізми грають на руку компаніям, що пропонують допомогу в покупці квартири або маєтку за кордоном. Політична нестабільність у країні, особливо підкріплена економічною кризою, знову і знову змушує українських підприємців замислюватися про "запасний аеродром" і про майбутнє для своїх дітей у Європі.

    Разом з тим, оскільки більшість українських покупців зарубіжної нерухомості не отримують офіційних дозволів НБУ на відкриття іноземних банківських рахунків, статистику операцій вести непросто.

    На порталі при цьому додають, що у країнах придбання житла не виділяють покупців з нашої країни і Білорусі в окрему категорію: це все "росіяни". Критерії, на які спираються вітчизняні ріелтори при оцінці інтересу до країн, - це кількість запитів у мережі інтернет по країні і ключовим населеним пунктам, а також кількість іноземних компаній, які активно пропонують свої об’єкти в Україні, беруть участь у виставках.

    Крім того, підказує і досвід: оскільки вибирати житло у деякі країни, наприклад, у Латвію, потенційні покупці часто їдуть самі, судити про зростаючий інтерес дозволяють звернення латиських фірм до українських з пропозицією про співпрацю.

    За кількістю запитів в інтернеті з великим відривом лідирує Болгарія, на другому місці - Іспанія. Є в десятці й інші "кризові" країни - Греція, Кіпр: українці знають, що купувати треба на ринку, який обвалюється.



    ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

    Рекомендуємо

    Імміграційний адвокат Альона Шевцова: ОАЕ спрощують імміграційне законодавство Імміграційний адвокат Альона Шевцова: ОАЕ спрощують імміграційне законодавство
    Об'єднані Арабські Емірати (ОАЕ) кардинально оновили свою візову політику. Імміграційні адвокати вважають, що ці зміни можуть перетворити ОАЕ на о...
    Трамп готує жорсткі санкцій проти рф Трамп готує жорсткі санкцій проти рф
    Президент США Дональд Трамп готовий підписати двопартійний законопроект про нові санкції проти Росії, які передбачають запровадження 500% мит щодо кра...
    Zero Trust без потрясінь: як перейти на нову модель кіберзахисту без ризику для бізнесу Zero Trust без потрясінь: як перейти на нову модель кіберзахисту без ризику для бізнесу
    Уявіть: кожен запит доступу до ресурсів вашої компанії перевіряється ретельно, незалежно від того, хто і звідки намагається підключитися. Цю ідею покл...
    Підписатись не коментуючи
    E-mail:

    Додати коментар

     
    Ім'я:
    Пароль: (якщо зареєстрований)
    Email: (обов'язково!)
    captcha

    теги форматування

    додати смайли
     
    Підписатись на коментарі по e-mail  

    День в фотографіях Всі фотографії

    Актуальні теми Всі актуальні теми