Нерухомість та земля Автор: profi Друкувати

Українці збільшили борги за іпотеку банкам

 • .  → Ключові теги: нерухомість, іпотека, банки

  За підсумками 2011 року сума іпотечних кредитів, виданих банками населенню в гривні, збільшилася на 3,834 мільярда, до 21,938 мільярда гривень.


  Про це повідомляє prostobank.ua з посиланням на Національний банк.

  Таким чином, в минулому році, після перерви в 2009 і 2010 роках, банки видали нових іпотечних позик у гривні більше, ніж було погашено старих.

  При цьому за підрахунками Prostobank.ua загальна заборгованість населення за іпотечними кредитами в 2011 році знизилася на 13,294 мільярда, або на 12%, до 97,431 мільярда гривень. Борг українців за іпотекою в доларах США за минулий рік знизився на 15,809 мільярда гривень, або на 18%, до 72,008 мільярда гривень (в гривневому еквіваленті).

  Варто відзначити, що, незважаючи на зростання суми іпотечних кредитів у гривні, за даними НБУ на 1 січня 2012 року більше трьох чвертей позик все ще залишаються номінованими в іноземній валюті (73,9% - у доларах).  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні Експерти назвали найпопулярніші гаджети для здоров'я в Україні
Гаджети для здоров'я стають все більш популярними в Україні.
Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО) Анонсовано вихід кросівок Nike Adaptive, що самі зашнуровуються (ФОТО)
Компанія Nike в ході оголошення результатів за другу чверть поточного фінансового року (була закрита 30 листопада) поділилася планами щодо випуску нов...
Топ-недооцінені телефони 2018 року Топ-недооцінені телефони 2018 року
2018 рік був сповнений вдалих смартфонів, які підкорили світ своїм дизайном, потужністю, можливостями фотокамер, дисплеїв та іншими революційними ново...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми