Нерухомість та земля Автор: admin Друкувати

Вікна в офісі підвищують продуктивність праці

 • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: Вікна, офіс

  Дослідження американських учених показало, що наявність вікон в офісі здатне поліпшити настрій і самопочуття співробітників на роботі, а також підвищити продуктивність праці.


  7918_1.jpg

  Згідно з результатами, представленим на щорічних зборах асоціації професійних товариств сну Associated Professional Sleep Societies, працівники офісів, чиї кабінети обладнані вікнами, сплять більше і краще ночами, фізично активніші і показують більш високу якість розумової діяльності, ніж в офісі без вікон.

  У дослідження були включені 49 офісів, службовці яких працюють у денну зміну, при цьому 22 робочих місця були з вікнами, а 27 робочих місць без вікон. Люди в офісах з вікнами отримували на 173 відсотка більше денного світла протягом робочого дня і спали в середньому на 46 хвилин довше вночі, ніж працюють в офісі без вікон.

  Працівники в офісі з вікнами також продемонстрували тенденцію до більш високої фізичної активності, кращу якість сну і його ефективності, менше порушень сну, нижчу сонливість в денний час і більш високу продуктивність праці.

  Експерти Північно-Західного університету Чикаго, автори дослідження, вважають, що такий позитивний вплив на працівників офісу денного світла суттєвий. Архітектурним бюро в процесі проектування офісних споруд слід брати до уваги, як вплив натурального денного світла може сприяти підвищенню життєвої активності співробітників.

  Оплачувану відпустку та медична страховка вже давно визнані в якості найбажаніших пільг при вступі на роботу, але, згідно з новим дослідженням, вікна також можуть потрапити в цей список. Безумовно, дослідження вимагає більш ретельного аналізу, включаючи кількість і розмір вікон, а також ціни на вікна.

  Хоча дослідження виявили закономірність між самопочуттям і активністю офісних працівників і оснащенням вікнами робочих місць, воно не встановлює причинно-наслідковий зв'язок. Крім того, дані і висновки, представлені на засіданні, слід розглядати в якості попередніх, поки вони не будуть опубліковані в рецензованому науковому медичному журналі.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Microsoft запланував купівлю компанії Nokia Microsoft запланував купівлю компанії Nokia
Фахівці аналітичної компанії CCS Insight опублікували прогноз щодо бренду Nokia на наступний рік – на їхню думку, компанія буде придбана одним з амери...
Європа чи Сомалі: історія українського судового розгляду Європа чи Сомалі: історія українського судового розгляду
Ми вже звикли до того, що рейтинг рівня довіри до українських судової і правоохоронної систем регулярно б'є антирекорди. Але навіть на цьому тлі істор...
Xiaomi випустила Xiaomi випустила "бюджетний" ігровий комп'ютер
Xiaomi на платформі Youpin випустила настільний комп’ютер Ningmei Soul GI6 на базі процесорів AMD Ryzen R5 2600. Початкова ціна настільного ПК станови...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми