Новини Автор: admin2 Друкувати

Навіщо іноземна мова тим, хто хоче вести бізнес

 • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: mba маркетинг

  Навіщо студенту, який планує присвятити своє життя економіці, юриспруденції, фінансам або відправитися підкорювати простори бiзнесу, іноземна мова? Здавалося б, професійні знання і навички куди як важливіші для нього. Але поряд з цим все більша кількість учнів вузів вивчають англійську по skype, відточуючи свої знання і доводячи їх до досконалості.

  0260_mba1.jpg (188.13 Kb)


  Може здатися, що їх прагнення осилити мову Шекспіра продиктоване віяннями моди. Дійсно, подібні захоплення зараз на піку популярності. Однак прагматична складова виявляється в кілька разів сильніше модної.

  Справа в тому, що в даний час володіння іноземною мовою у багато разів підвищує шанси на знаходження гідної роботи. У великих компаніях, які за родом своєї діяльності співпрацюють із зарубіжними партнерами, навіть збільшують на кілька відсотків заробітну плату тим, хто володіє навичками спілкування іноземною мовою. При цьому в особливій честі, звичайно, англійська. Адже цей "прононс" є міжнародним, і на ньому говорять мільярди людей у всьому світі.

  Ще одне цікаве відкриття, яке може схилити на користь занурення в лінгвістичний світ, зробили вчені. Вони довели, що подібні заняття благотворно впливають на особистісні якості та здібності людини. І це також може вважатися вагомим доказом для того, щоб почати вивчати мову.

  Встановлено, що освоєння іноземних мов благотворно впливає на здоров'я людини. Під час занять відбувається стимулювання мозкової активності. Це позитивним чином позначається на можливостях людини. Розвивається її мислення, винахідливість, вміння грамотно і красиво вибудовувати мовлення, вести спілкування.

  Тим людям, які не можуть похвалитися ораторськими здібностями, в принципі, рекомендується вивчити англійську з mba маркетинг, відгуки тих, хто вже встиг зробити це, свідчать про ефективність методу. Це відмінний спосіб навчитися висловлюватися коректно, грамотно і красиво.

  І, звичайно, не можна забувати, що перед тими студентами, які займаються освоєнням все тієї ж англійської, значною мірою розширюються горизонти. Вивчивши досконало мову, можна починати вибудовувати успішне життя. Ви можете відправитися на навчання за кордон, наприклад, або стати щасливчиком, якого включили в програму з обміну студентами.

  Володіння мовою стирає кордони. І ви можете почати вибудовувати своє майбутнє життя з урахуванням можливостей, подарованих вам лінгвістичними знаннями.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Як TikTok використовують для просування бізнесу Як TikTok використовують для просування бізнесу
Соціальна мережа TikTok – це потужний та відносно дешевий спосіб у залученні клієнтів для вашого бізнесу в Інтернеті.
Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд Продукція Pulsar - Тепловізори і тепловізійні приціли: огляд
Pulsar є відомим брендом у світі тепловізійних технологій, відомим своєю передовою продукцією для різних галузей, включаючи військове застосування, по...
Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес Футбол: Не лише гра, але й вигідний бізнес
Футбол не лише захоплююча гра, а й великий бізнес, який має значний економічний вплив на глобальному рівні. Цей спорт залучає мільйони людей як гравці...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми