Новини Автор: storozhykimg Друкувати

Офшори: переваги в бізнесі

 • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: офшори, бізнес, офшорна компанія

  Слово "офшор" напевно хоч раз зустрічалося кожній людині, але далеко не всі знають його значення. Офшор є способом відходу від системи оподаткування в одній країні, шляхом створення офшорних компаній і рахунків за кордоном. Зовсім не обов'язково самостійно відкривати офшорну фірму, особливо, коли це потрібно зробити терміново під контракт, який планується, або коли потрібно показати, що фірма утворилася не зараз, а працює протягом певного часу. У цих випадках хорошим виходом буде купити вже існуючу офшорну компанію на http://www.okkocapital.com/ru/uslugi/priobretenie-gotovyh-offshorov/ і відразу інтегрувати її в бізнес.

  4efdd2f969559e8b1c92e99f32dede1459728228.jpg (54.68 Kb)


  Принципи роботи офшорів

  На сьогоднішній день офшори працюють за наступним принципом: по-перше, необхідно вибрати місце для розміщення офшорної компанії. Місце вибирається виходячи з податкової системи, що діє в ньому. Для цього підходять країни, де система оподаткування спрощена або ставки податків є досить низькими. По-друге, необхідно знайти особу, яка на папері, тобто юридично, стане власником компанії. Для цього підійдуть тільки іноземні особи. По-третє, необхідно розробити схему, за якою буде працювати офшор.

  Офшор або офшорна компанія має низку важливих переваг крім мінімізації податків. Це і можливість відкрити рахунок в респектабельних світових банках, можливість отримати вигідний кредит, а також вид на проживання для власника компанії і членів його сім'ї. Для того щоб максимально використовувати переваги реєстрації в офшорній зоні необхідно добре знати законодавство країн, що входять в неї. Тому найбільш оптимальним рішенням буде звернутися в юридичну фірму, що спеціалізується на наданні подібних послуг і має великий досвід і кваліфікований персонал, добре знайомий з міжнародним правом.

  На закінчення варто відзначити, що офшорні компанії має сенс створювати тільки для досить великих і "потужних" організацій, де доцільно знизити витрати на сплату податків. При цьому такий метод не є протизаконним, а навпаки, повністю легальним, так як процедура оформлення компанії на іноземну особу передбачено законом. Офшори допомагають багатьом компаніям суттєво зменшити витрати на сплату податків, і відповідно збільшити прибуток. У будь-якому випадку, перш ніж купувати або організовувати офшорну компанію необхідно чітко зрозуміти для яких схем і угод вона буде використовуватися і вибрати найбільш підходящу країну юрисдикції.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Браузер Internet Explorer припинив існування Браузер Internet Explorer припинив існування
Microsoft з 15 червня припинила підтримку браузера Internet Explorer (IE). Корпорація офіційно визнала його «застарілим».
Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році Топ-виробників комп'ютерів, які найчастіше купували у 2021 році
Провідні аналітичні агенції: IDC, Gartner та Canalys опублікували звіти, згідно з якими за 2021 рік у світі було продано 340-350 млн комп’ютерів – це ...
Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021 Фокстрот здобув Премію HR-бренд Україна-2021
Наприкінці жовтня на церемонії нагородження Премії HR-бренд Україна – 2021 названо кращі проєкти в галузі управління персоналом українських роботодавц...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми