Новини Автор: storozhykimg Друкувати

В гості запрошує Львів: квест-кімната для кожного!

 • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: квест-кімната, Львів, ігри

  Про квести сьогодні відомо вже достатньо багато. Україна рада вітати їх на власному ринку, розвивати і підтримувати. «Гаражний бокс», «Кабінет слідчого» і «Психіатричну №16» - будь-яку з них сьогодні пропонує відвідати Львів — квест-кімната такого рівня орієнтована на людину, яка вже мала досвід участі в подібному заході і тепер хоче спробувати свої сили в більш важкому випробуванні.

  41775_800x600_kvest.jpg (26.34 Kb)


  Важкий — абсолютно не значить нереальний або ж над складний. Ні, просто для того, щоб вирішити ці завдання і головоломки, дійсно знадобитися нестандартне мислення і логіка. Часто учасникам видають спеціальну форму, ігрові реквізити і ряд іншої тематичної атрибутики, яка може стати корисною при виконанні завдань і правильно налаштувати на гру.

  Декілька цінних порад для тех, хто прагне встигнути
  Якою б не була важкою квест-кімната — Львів приготував велику кількість підказок та вказівок. Їх правильне тлумачення допоможе піти правильною дорогою. Як правило, організатори надсилають їх вже ближче під кінець випробувань. Це допомагає максимально зібратися і визначитися з тим, як краще і правильніше діяти далі.

  Усього 60 хвилин має команда, аби успішно виконати всі завдання. Багато це чи мало можна сказати лише тоді, коли Ви опинитеся в замкнутому просторі, где будете змушені щось вирішувати і робити. Не метушіться, дійте командно, керуйтесь логікою і уважно дивіться сторонами. Пам'ятайте, що все, що необхідно, щоб вийти з квестовой гри переможцем, знаходиться всередині самого приміщення.

  Багато хто любить Львів — квест-кімната в цьому місті може бути досить різною. Всі вони скомпоновані з різними сюжетами, ігровими реквізитами і мають унікальний інтер'єр. Тому, якщо Ви відвідаєте, наприклад, «Гаражний бокс», Вам все одно буде цікаво завітати у «Кабінет слідчого». Цей квест змусить Вас відчути зовсім інакші емоції.

  Геть сумніви!
  Для тих, хто все ще не впевнений, йти йому в квест-кімнату чи ні, існує інтернет. Львів — квест-кімната в цьому місті відкрита вже досить давно, за цей час її вітало багато різних відвідувачів, що залишають свої відгуки, викладають фотографії в соціальні мережі і, нехай суб'єктивно, але оцінюють випробуваний квест. Подібні відгуки та коментарі допоможуть зрозуміти, чи цікаво Вам буде відвідати його. Тільки не захоплюйтеся, залиште собі невеличкий сюрприз для того, щоб все-таки здивуватися, віднайти щось своє, те, про що не писали. Не зайвим буде й сфотографуватися на тлі тематичного занавісу і Вам.

  Деталі: http://www.izolyatsiya.com.ua/ua/  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Google Chrome ввів нове оновлення Google Chrome ввів нове оновлення
Google оголосив, що незабаром почне попереджати користувачів Chrome про “небезпечні” завантаження, що є першим кроком у плані повного їх блокування.
В Україні хочуть розблокувати В Україні хочуть розблокувати "Вконтакте" та інші російські сайти
На офіційному сайті гаранта Конституції української держави була опублікована петиція щодо відновлення роботи всіх інтернет-сервісів компаній Російськ...
Рейтинг смартфонів з найсильнішою Рейтинг смартфонів з найсильнішою "начинкою"
Сайт Antutu опублікував свої два щомісячні рейтинги найпотужніших Android-смартфонів.
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми