Новини Автор: storozhykimg Друкувати

Магазин одягу: як почати власний бізнес

 • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: магазин одягу, бізнес

  Якщо ви відрізняєтеся хорошим смаком і завжди тримаєте руку на пульсі нових модних тенденцій, то ідея бізнесу в сфері роздрібної торгівлі одягом може припасти вам до душі. А бізнес стає успішним і реальним тільки в умовах повної самовіддачі і вкладання душі в улюблену справу.

  karen_millen.jpg (24.1 Kb)


  На сьогоднішній день покупець став набагато вимогливішим, ніж в пострадянський період. Розбалуваний продовольчим достатком споживач звик до комфорту і налагодженого сервісу. Такі тенденції полегшують життя підприємцям, які вирішили відкрити свій бізнес у вигляді магазину одягу.

  Перед тим як почати працювати, слід ретельно вивчити ринок і визначитися з сегментом, в якому планується вести справу. Наприклад, було б кілька недоцільно починати з відкриття магазина одягу від кутюр, оскільки для цього потрібні значні витрати. Однак, початковому бізнесмену слід ознайомитися с успішними магазинами брендового одягу, наприклад, karen millen на studio fashion. Тут ви побачите останні модні тенденції та зробите висновки щодо свого асортименту. Та все ж, більш розумним було б спершу спробувати свої сили в більш низькій ціновій категорії. Незважаючи на більш жорстку конкуренцію в цьому сегменті, ризики на порядок нижче.

  Існує ще один непоганий варіант - придбання франшизи одного з розкручених брендів. У такому випадку вже немає необхідності вирішувати питання щодо розробки концепції та рекламних кампаній, питання з постачальниками також буде налагоджене.

  Якщо ж вам здається більш привабливим будувати бізнес розраховуючи лише власні сили, тоді, в першу чергу, потрібно визначитися з концепцією. Необхідно провести дослідження ринку і дізнатися, який одяг в потрібному сегменті більш затребуваний, яка буде ваша цільова аудиторія, а тоді знайти надійних постачальників.

  З точки зору позиціонування себе на ринку, налічується два шляхи залучення клієнтів - або зниження цін, або пропозиція ексклюзивного товару, кращого, ніж у конкурентів. Однак занизька ціна товару загрожує банкрутством на етапі зародження бізнесу, тому краще орієнтуватися на унікальність і затребуваність одягу. Необхідно завжди бути в курсі модних тенденцій і тільки відповідно до них оновлювати асортимент.

  Існує кілька критеріїв, що забезпечують успіх і процвітання такого бізнесу, а саме:
  • Індивідуальність - для того, щоб магазин одягу користувався популярністю, треба щоб товар відрізнявся унікальністю і виділявся на тлі конкурентів;
  • Комфорт - необхідно забезпечити найбільш комфортні умови для клієнта, тим самим розташувавши його на покупку одягу;
  • Безпека - товар в магазині повинен бути розміщений таким чином, щоб виключити крадіжки.
  Врахування всіх цих елементів, а також уміння відчувати потреби клієнтів, гарантує ведення успішного модного бізнесу.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Визначено найдорожчі бренди світу Визначено найдорожчі бренди світу
Apple, Google, Amazon і Microsoft залишаються найдорожчими брендами, незважаючи на пильну увагу антимонопольних органів до технологічних концернів. Ва...
Google і levi's показали розумну куртку Google і levi's показали розумну куртку
Google і levi’s випустили нову технологічну джинсову куртку, за допомогою якої можна дзвонити і робити селфі.
Huawei оновила лінійку Huawei оновила лінійку "розумних" годинників
Компанія Huawei анонсувала дві нові моделі “розумних” годинників для дітей на початку цього місяця, а днями модель Huawei Children’s Watch 3S або Huaw...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми