Новини Автор: admin Друкувати

Для чого потрібні станції біологічної очистки

 • Джерело: businessua.com.

  Важливість води у нашому житті важко переоцінити. І, звичайно, щоб корисні властивості зберігались, вона має бути якомога чистішою. А це можливо далеко не завжди. Існують місця, де немає каналізацій і де фізично неможливо їх прокласти. Отут-то на допомогу приходить біологічна очистка.

  ustanovka-septika-tank-svoimi-rukami.jpg (102.98 Kb)


  Сьогодні створені спеціальні автономні станції, які для багатьох стали справжнім спасінням. Як вони працюють? Брудна рідина стічних вод збирається у блоці такої СБО і певним чином фільтрується. Норми закріплені у державному реєстрі, тому за їх дотриманням ведеться суворий контроль. В той же час сертифікувати такі установки не потрібно, що є великою перевагою.

  Візьмемо за приклад станції "Еко", які можна купити на ekoline.kiev.ua/stantsii-biologicheskoj-oc. Сучасні варіанти дуже універсальні і мають широку сферу застосування. Вони підходять як для житлових будинків, санаторіїв, пансіонатів чи котеджних містечок, так і промислових та адміністративних будівель.

  Головне правильно підібрати об'єм, котрий різниться в залежності від задач. Втім запевняємо, що навіть маленька станція спроможна на дуже багато. Якщо ж потрібна підвищена продуктивність, то такі замовляються в індивідуальному порядку.

  Суто очищення проходить у кілька етапів. Спочатку стік надходить у первинний відстійник для механічної очистки нерозчинних домішок. Все відбувається через гравітаційне розділення, після якого надлишковий мул тримають у стороні.

  Далі рідина поступає в активатор з поліпропілену, де проходить основна частина процесу. Воду окислюють і забирають з неї азотні солі, що утворюються внаслідок реакцій. Після цього настає черга вторинного відстійника та завершення очистки.

  Будьте певні, що корпус резервуару надійно закритий, а відбір води відбувається під тиском повітря. За це відповідають компресори.

  Очищена вода може бути використана для поливу городів, стадіонів, зелених насаджень у саду тощо. Окрім того нею можна мити тротуари і забезпечувати дренажний контроль на сотні метрів землі. Подумати тільки, з речовин, які біологічно не можуть розкладатись, утворюється чиста H2O.

  Монтувати станції біологічної очистки можливо трьома способами: підземно, напівзаглиблено та наземно. Основним і найбільш популярним є перший, адже не залежить від погоди. Якщо ж у регіоні високий рівень ґрунтових вод, то звертаються до проміжного варіанту. А установки, що працюють лише у літню пору, тобто сезонно, просто немає сенсу закопувати.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій Купити чохол і ще топ-4 ідеї, як підняти собі настрій
Як підняти собі настрій? В час пандемії коронавірусу, як показують соціальні дослідження, рівень щастя в українців різко впав, а все тому, що від нас ...
Sony анонсувала продажі PlayStation 5 Sony анонсувала продажі PlayStation 5
Японська компанія Sony презентувала ігрову консоль нового покоління PlayStation 5.
Анонсовано Xiaomi Mi Band 5: характеристики Анонсовано Xiaomi Mi Band 5: характеристики
Зараз у світі є дуже багато фітнес-браслетів, і в останні кілька років ці пристрої користуються небувалою популярністю у користувачів. На ринку найкра...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми