Новини Автор: admin Друкувати

Поради тим, хто відкрив свою справу

 • Джерело: businessua.com.  → Ключові теги: Prozorro

  В Україні малим підприємцям доводиться важко, але з кожним роком ситуація покращується. Тому немає нічого дивного в тому, що усе більше людей пробують сили у дуже різних галузях, відкриваючи власні справи. Для стартапу головне почати, а наступні поради допоможуть існувати та розвиватись.

  0779_22_in.jpg (35.3 Kb)


  Шукайте можливості. На перших етапах ви маєте стати головним ініціатором всіх угод. Обдзвонюйте знайомих, моніторте один з майданчиків Prozorro із держзакупівель і ніколи не опускайте руки. Є стільки шансів, що один з них має точно спрацювати. Плюс отримані знання допоможуть вам у майбутньому та суттєво розширять коло знайомств

  Чекайте несподіваного. Підготовка це добре, але вона ніколи не має затягуватись. Вам потрібно буде приймати рішення без повного розуміння дій, до чого не одразу звикаєш. Ні, не треба діяти наосліп, але практика тут завжди краще теорії.

  Ставте нові цілі. Навіть якщо у вас почне виходити, це не привід збавляти оберти. І навпаки: не варто сильно дорікати, якщо стався провал. Просто йдіть уперед до нових вершин. Поступово підвищуйте свій рівень, щоб не топтатись на місці.

  Будьте об'єктивними. Або хоча б старайтесь. Звичайно, що для компанії її товар найкращий, але не потрібно його переоцінювати. Ніхто не дивиться на вашу роботу настільки прискіпливо, як ви самі, тому погляд зі сторони, незамиленим оком, справді допоможе. На ринку на все встановлена вартість і неважливо, наскільки ви з нею не погоджуєтесь. Якщо товар не потрібен людям, то знайдіть в собі сили переключитись на щось інше.

  Дотримуйтесь ієрархії. Звичайно, всі хочуть створити у колективі дружню атмосферу, але не варто бігти від обов'язків начальника. Розглядайте роботу, як університет чи школу, де є перші класи/курси та випускні. Від вас вимагається, щоб усе працювало, як годинник, тому спробуйте знайти баланс. Активно вивчайте питання, але довіряйте інстинктам. Часто вони приносять більше, ніж знання в темі.

  Розрядіть атмосферу. Навіть якщо ви працюєте над новаторськими ідеями, не варто акцентувати на цьому увагу. Колективу потрібен здоровий мікроклімат, а постійний страх помилки йому аж ніяк не сприятиме. Робіть все й одразу. Навіть сотні ініціатив можуть не принести успіху, а спрацювати одна, яка була створена за кілька годин.

  Не дивіться на інших. Це ваша компанія і вам вирішувати, що нею робити. Усі поради сприймайте скептично, а критику не пропускайте через себе. Краще зосередитись на побудові свого бізнесу, щоб не втратити те, що маєте. Тверезо дивіться на ситуацію й у вас все вийде.  ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Рекомендуємо

Apple запатентувала новий вид гаджетів Apple запатентувала новий вид гаджетів
Це підтверджує чутки про те, що виробник працює над гаджетом, що складається.
Microsoft серйозно оновить Windows 10 Microsoft серйозно оновить Windows 10
Італійський ресурс surface-phone поінформував, що у планах корпорації Microsoft повністю переробити головний елемент операційної системи – Робочий сті...
Названо головну Названо головну "родзинку" нового Android 8.1
Аndroid 8.1 Oreo буде більш ефективно виявляти додатки, що негативно впливають на автономність пристрою. Згідно з інформацією, отриманою журналістами ...
Підписатись не коментуючи
E-mail:

День в фотографіях Всі фотографії

Актуальні теми Всі актуальні теми